şükela:  tümü | bugün
  • tamiflu'nun muadilidir. bugün 8 eczane dolaştım 9. da bunu verdiler.
  • şu anda ortalıkta dolaşmakta olan virüse çare olduğu söylenen ilaç. dünden beri kullanmaktayım, aldığım bir torba ilaçla birlikte işe yaradığını söyleyebilirim. elbette ki kullanmadan önce doktorunuza danışınız.
  • populer olmayan anam babam usulu mahalle bakkalina benzeyen eczaneler de bulabileceginiz,mevcut grip salginin dusmani oldugu iddaa edilen ilac. 2 gundur iciyorum bademcigim hala yanagimda bogazim migdemde sesimde gotumde
  • piyasada bulunamamasına rağmen reçete edilmeye devam edilen ilaç. birkaç yıl önce benzer bir durumu bu ilacın kardeşi olduğu olduğu söylenen tamifluyu ararken de (bkz: oseltamivir) yaşamıştım. bu yokluğun sebebi her ne olursa olsun insanda yaşattığı deja vu duygusu hoş değil. özellikle de hasta evde ateşler içinde yatmakta olan bir çocuk olunca..
  • doktorların ısrarla reçetelere yazdığı fakat piyasa da bulunmayan ilaç.

ilacı bulana kadar çocuk iyileşti lan.
  • folk metal grubu gibi ismi olan ilac. doktor yazmadan once haberim yoktu. icinden 10 adet kapsul cikiyor, sabah aksam gunde 2 kere 5 gunde iyilesirsin diyor yani.
  • domuz gribi (influenza) için kullanılan ilaçtır. koruma amaçlı da kullanılabilmektedir.
  • bu ilaç beni ve kızlarımı ayağa kaldırdı. yoksa halimiz haraptı. bulunması biraz zor ama bizde işe yaradı.
  • süspansiyon formunun eczacı tarafından çok iyi anlatılması gereken ilaç.

bir çok hekim reçeteye gelişi güzel kullanım yazmakta olup, çoğu hasta bilinçsizce az veya çok doz almaktadır. uyarmış olayım.
  • yaklaşık 40 gündür hastayım yıllar önce domuz gribi olduğum zaman bunu vermişti doktor , dün akşam tek doz aldım yattım sabaha belirtiler azalmıştı . muadili olan bi ilaç varsa paylaşalım çünkü bu ilaç piyasada çok nadir bulunuyor.
70 entry daha

hesabın var mı? giriş yap