şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kezban olma ihtimali yüksektir. zira genelde onlarda rastlanır bu tarz triplere. engellediysen engelle, sonra da siktir git amk. ne diye bir de mesajla bildirme ihtiyacı duyuyorsun, banka mısın lan, güvenlik önlemi mi alıyorsun nedir yani? ne yapmamı bekliyorsun, ellerimi başımın arasına koyup efkarlanıp, “hayııır” diye bağırarak ağlamamı falan mı bekliyorsun lan dallama?
  • aşırı demokratik cehape'lilerin benim gibi düşünmek zorundasın mesajı. çükümde olmayacak insanların ezik davranışları.
    otomobil ve uçak projelerini toprağa gömenlerin türemeleri.
  • çükünde olmadığından bahsettiği meseleyi başlık haline getirenlere dert olur.
  • bu tip benim. mirc ve icq zamanlarından beri severek yaparım.

karşıdaki hararetle hakaret ederken ignored veya blocked diyerek engeli çakarsın ve kızgın kumlardan serin sulara atlarsın.

ohhhyşşşşş valla şuan bile rahatladım. serinlik geldi..
  • millete özel mesajla küfür edip, sonra engellenince gelip bu başlığa yazan lord taşşağının serzenişte bulunduğu tip.

seninle aynı bok çukurunda ilerlemek istemiyor belli ki, basıyor engeli. kendi bokunda boğul diye.
  • eski sevgilileri, spam/reklam botları ve cinsel tacizciler haricinde birini engelleyen insan çok açık amcık ağızlıdır ciddiye almaya değmez.
  • sikimde olmayan tiptir.muhtemelen kendini cok onemli gorur.karsilikli engellemeye bile tenezzul etmem.
  • engellenip engellenmemiş olduğunu merak etmiş olabilir.
  • engellendiği için üzülmüş.
  • engellendin akepe maymunu