• sırasıyla hepsini favladım başlığı görünce.

silerlerse diye kanıt kısmındaki özgüven mi desem mallık mı, beni benden aldı (:
  • bir galatasaray taraftarı olarak bayern munih temalı beşiktaş’a sallayan taraftarımızdan utanıyorum. denk gelseydim ben de küfür ederdim. ben bayern’in beşiktaş’ı yenmesini istesem bunu dile getirmekten utanırdım. siz de utanın lan. öyle daha güzel olacak her şey.

mesele üslup. hepinizin sorunu bu. dışarıda arkadaş ortamınızda söylemeyeceğiniz şeyleri yazmaya başlamışsınız. yok ben bunları sosyal ortamlarımda da söylüyorum diyorsanız, sizin ortamınıza sokayım.

gerçekten tüm yazarlık serüveni rakip takımlara “sokup çıkarmak” temalı entrylerle dolu yazarlar var. ancak bunlardan tüm takımlarda var. ortalığın anasını siken de onlar zaten. ancak bununla uğraşacak bir işsizi motive etmemişler henüz.
  • o listeye bütün hakaretler edenler eklenecekse takım tanımadan desteklediğim hede.

sadece yosma, fetö, sarışın orospular, esra-ceyda vb. diyen yazarları değil, takım tanımadan tüm fanatik dangalakları engellersen kalite o zaman tavan yapıyor asıl. sözlükte yararlı bilgi bulmayı bırak, sağ duyulu konuşan 2 aklı basında taraftar görünce ülke için umutlarım artıyor yeminle.

not: atiba.
  • dahil olmak istediğim listedir.
    doğru konuşanı 9 köyden kovalarmış. beni de ekleyebilirsiniz listelerinize.
    zira sizin mantalitenizde olmayan rakip takım taraftarlarıyla güzel güzel sohbet ediyoruz. en azından sizin gibi düz mantıklılardan kurtulmuş olurum.

beşiktaş bizim canımız ciğerimiz.
  • baya engellediğim durmadan galatasaray ile ilgili paylaşımlarda fetocu,6saray,himmetli ve binlerce hakaret yazan besiktasli oldu. daha çok varsa böyle seyler yazan söyleyin de engelleyeyim.
  • tek tek bilmiyorum ama sözlüğü daha iyi kullanmak isteyenlere tavsiyem. maç günleri maçlar bittikten sonra girin ve fetö,himmet, link bu üç kelimeyi kullanan herkesi engelleyin. ben öyle yapıyorum şu anda 1264 kişi engelli. limitin 5 bin olduğunu hatırlayınca çok üzülüyorum
  • turgay demir
hesabın var mı? giriş yap