şükela:  tümü | bugün
 • saçma sapan bir entry görüp yazarını engellemek istediğim zaman, yazarı zaten engellemiş olduğumu görmek acayip sinir bozucu bir olay. ve bu entry anasayfada çıkan entry'lerden değil normal şekilde başlığı okurken gördüğüm entry'ler. sebebini bilen ve söyleyen olursa sevinirim.
 • zaman zaman yaşadığım durum. yüzlerce ergen irisini engelliyorum ancak hala karşıma çıkıyorlar. mobil uygulamada da, bilgisayarda da aynısı. trollünden çomarına, paranoyağından akgezenine kadar basıyorum engeli. görmek istemiyorum. sanırım (bkz: system of a down)
 • (bkz: yarasiz yuz) isimli yazarda başıma gelendir. kendisini görmek istemediğim için daha önceden engellemişim, bugün bir başlıkta spoiler içerikli entrysini görüp profiline engellemek için girdiğimde "engellemeyi bırak" butonu beni karşıladı. sözlüğün yine harika çalıştığına dair bir kanıttır ayrıca.
 • eğer başlık menüsü kullanılaraktan entry'lere erişmek istenirse, engellenen yazarların entry'leri de karşınıza çıkar.

  (oraya başlık menüsü denmiyor ben öyle adlandırdım)

  böylece engellenen yazarların entry'lerini manuel olarak yapacağınız bir tıklama ile görebilirsiniz.

  ben ne yapıyorum;
  1- eğer başlığa tıklayınca ilk entry'yi göremiyorsam (engellediğim yazarın başlığı ise) ve başlıktan anlaşıldığı kadarıyla ilk entry'nin link içerme ihtimali yüksek gibiyse başlıkta "linkler" sekmesine tıklıyorum. şakkadanak ilk entry çıkıyor karşıma.

  2- eğer ilk entry link içermiyorsa, belki şükelalanmıştır diye şükelaya tıklıyorum. eğer şükelalanmışsa direkt karşıma çıkıyor veya biraz arayıp buluyorum.
 • sözlük yönetimine sesleniyorum bu sorunu çözün artık, entryisini görmek istemediğim 'yazarlar' ikidir karşıma çıkıyor. yeter bu kaç oldu girmeyecem artık siteye.
 • "gündem"de sürekli engellediğim yazarların başlıklarını, kimi zaman da başlıklarda engellediğim yazarların entrylerini görüyorum ve bu durum canımı çok sıkıyor.

  bir yazarı engellediysem, o yazarın entrylerini ya da başlıklarını hiç bir şartta görmek istemiyorum demektir. artık bu sorunu bir çözün. sözlüğe girmek istemez oldum sırf bu yüzden.

  istemiyorum kardeşim adamın yazdıklarını okumak, açtığı başlığı görmek. bu kadar zor mu bunu yapmanız?
 • başıma gelen durumdur. bende engelli gözüken bazı malların entry'lerini görebiliyorum.

  örneğin, nefret kusan bir malın entry'sini görüyorum, elim engelle butonuna gidiyor sonra ne göreyim, eee bu malı zaten engellemişim! peki bunun entry'si neden karşıma çıkıyor? şukela modu da açık falan değil onu da belirteyim.