şükela:  tümü | bugün soru sor
 • malumunuz engelleyebileceğiniz yazar üst sınırı 5.000 (beş bin). maalesef sözlük yönetiminin son yıllardaki pervasız tavrı nedeniyle bu 5.000 kişilik liste çok çabuk doluyor. her yeni yazar alımında aramıza katılan ak troll'leri engellenmişler listesine eklemek istediğimizde eski listeden birilerini çıkarmak için saatlerce uğraşmak zorunda kalıyoruz. bu nedenle böyle bir kampanya başlatıyor ve desteklerinizi bekliyorum.

  -ak troll'lerden, maç başlıklarında birbirlerinin analarına sövüp sayanlardan, sözlük formatının ırzına geçenlerden bıkıp usandıysanız sizin de katılmanızı ve desteklemenizi beklediğim kampanya.-

  not:
  kampanyanın bir sonraki versiyonu belli bir sayıda yazar tarafından engellenen yazarların başlıklarının sol frame'de görünmesinin imkansız hale getirildiği bir kod yazılması için olacak. halihazırda başlığı engellenen yazarların başlıkları engelleyen yazarlarca görülmüyor ama engellemeyenler ve yazar olmayanlar bu başlıklara ulaşabiliyor. maksat, bu irin dolu başlıkların kimseyi zehirlememesi için sol frame'de gündeme hiç gelmemesi.
 • desteklenmesi gereken kampanya.

  tırtlıkta sınır olmadığına göre de mantıklıdır
 • facebook'ta sadece ben butonu var. o modda yaz, kendi yazdıklarını sabah öğle akşam tok karına oku. sorun kalmayacak, bana teşekkür edeceksin.
 • belli sayıda yazar tarafından engellenmiş yazarların entrylerinin görünmemesi konusuna katılmamakla birlikte kendi huzurum için desteklediğim kampanya. gerçek hayatta selamını almayacağım "insanlara" burada vakit ayırmak zorunda olmamalıyım.

  orta nokta olarak "engellenmiş yazarların entrylerinin yerine reklam gösterilmesi" bile olur.

  (bkz: #70059938)