şükela:  tümü | bugün
 • furkan bölükbaşı nam troll'ün kendi de, başlıkları da engellendiği halde görünüyor. ancak başka engelli troller görünmüyor. başlıklar görülüyor mu, gösteriliyor mu çözemediğim durumdur.
 • açıklıyorum.. mevzu bahis orospu çocuğu kendince cinlik yapıyor. başlığı başkasına açtırıyor ve hemen o saniye ikinci entry'i girip, ilk entry'i sildiriyor ve meydan bu gelecekteki karısını siktiğmine kalıyor.
 • sözlük yönetimi bu konuda bir açıklama yapmak zorunda. neden ben engellediğim genetik materyal israflarının başlıklarını görebiliyorum birader?
 • sozlukten nefret etme sebeplerimden bir digeri.

  entry numaralari yok hala inanamiyorum buna, bir de bu durum, igrenc rezalet.
 • ülke olarak engelli koşuda ve engelli başlıkta sıkıntı yaşıyoruz.
 • epey muzdarip olduğum durum.

  bilindiği üzere bu ortamdaki aptal insan sayısı, akıllı insan sayısından çok ileride. benim ekşiye yazar olma nedenlerimden biri de buydu; engelle ve başlıklarını engelle özelliklerine sahip olmak... çünkü özellikle iş hayatımda bu güruh ile maalesef çokça hasbihal ediyorum; bir zorunluluk olarak. haliyle bazen birşeyler öğrenmek; çoğunlukla da goygoy yapıp, eğlenmek üzere bu siteyi kullanıyorum. bu boş zaman aktivitemin ağzına sıçılmasın diye de herhalde 1000 yazarı falan engellemişimdir. ne diyorduk; evet, aptal insanlar... bu insanlara tahammül edemiyorum sevgili ekşi sözlük. daha da önemlisi tahammül etmek istemiyorum; yok sayıyorum. örneğin bir akp sempatizanını burada görmek, okumak istemiyorum. bu bir tercihtir. zira dediğim gibi bunlarla sıklıkla karşılaştığım için, bunlardan bıktım. birisi de benim hakkımda "bu yarrak kafalıyı ve sikik görüşlerini okumak istemiyorum" diyebilir. çok doğal ve doğru bir davranış. neden? çünkü siz yöneticiler olarak kullanıcıya bu hakkı vermişsiniz. bakın ne kadar açık her şey. sarahaten de söylüyoruz, herhalde türkçe anlıyorsunuz yönetici abiler, ablalar.

  lütfen ama lütfen düzeltin şu amına koduğumun işlevini çok rica ediyorum. istirham ediyorum. başlığını engellediğim bir kullanıcının ne başlığını ne de o başlık altından yazılanları görmek istiyorum. çok basit, çok masumane bir istek. lütfen ya.