şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hayata dair iç burkan detaydır. karşılıksız olması muhtemeldir.
  • normal bir durumdur. ne zaman ki bu durum gariban olarak görülmez, işte o zaman o toplumda bir şeyler değişir.
  • çaresizlikten ziyade yaşanabilmesi durumda bu yozlaşmış toplumda halen 'aşk' ve 'sevgi' duygularının var olduğunun
    ispatlanacağı durum olur. çokta güzel ve hoş olur.

not: konu çok duygusal geldi gelişine vurdum voleyi, her zaman böyle duygusal takılmam sözlük. kıymet biline.
  • özgüven meselesidir engellide olsa kendisiyle barışık özgüveni yüksek insan aşıkta olur hatunu elde de eder helal olsun. ulan benim kaşlar martı diye kerhanede bile mahçup mahçup dolaşıyorum amk sorun engelde değil bakış açısındadır bence evet.
  • gayet normal ve sık görülen durumdur. bir arkadaşımın başından 1 evlilik 1 de nişan geçtiğini, her hafta o mekan senin bu mekan benim dolaştığını, hayatına hep güzel kadınlar girdiğini bilince yukarıda "vah yazık" "karşılıksızdır" yorumları daha komik geliyor...

içiniz burkulacağına hepimizin her saniye bir engelli adayı olduğunu bilerek, onların da sizin sahip olduğunuz tüm haklara her şartta sahip olduklarını unutmadan yaşayın, adam olun bu onlara yeter de artar.
  • bu hadise hakkında iyice düşünüpte dünyanın adaletine yardırmamak elde değil.
  • engellerler.

(bkz: burasi turkiye)
  • gayet normaldir
  • aşık olan kişi yarı zihinsel engelli ise sizi bir çıkmaza sokar nasıl red ederim, nasıl açıklayabilirim diye kara kara düşünür üzülmemesi için elinizden geleni yapsanız'da üzülmesini engelleyemezsiniz.
  • tabii ki olabilir, hatta karşılıklı da olabilir ama bu durumda bile ciddi bir noktaya taşınması oldukça zordur; her aşamada aşık olan taraf için aşırı zor bir durumdur

bi de şunu ekleyelim; https://www.youtube.com/watch?v=xvui7eio2gm