şükela:  tümü | bugün
 • ne desem bilemedim sözlük. cehalet midir?
  değil midir?
  farklı mıdır?
  çözemedim.

  https://twitter.com/i/videos/1179428216961998857

  edit : herkesin küfürlerine yanıt verecek değilim tabiki. konu çok yanlış yerlere gitmiş. mevzu bahis mum yakmak doğum günü kutlamak gibi konulara haram diyen kesimin kendi içindeki bir altivitesidir. burada engelli kardeşimize bir atıf yoktur tabiki.
  saygılar sevgiler.

  edit 2 : reklam kokan bir videoya karşı nasıl bu kadar iyi niyetli davranışlar geldi şaşırtıcı. tictoc denen gereksiz uygulamaya ilgi çekmek için atılan bir adet reklam kokan bir videodur. duyar kasacağınıza az daha bakın. engelli kardeşimiz ve kardeşlerimiz ile ilgili bir problemimiz yoktur. insanın yaptığı şey için açılmış bir başlıktır.
 • engelli diye çocuğunu aldıranlar , bakmayanlar varken bu yaşa getirmiş ve kendi inancı doğrultusunda engelli oğlunu mutlu etmiş bir babanın tam olarak neyini eleştiriyorsun zoruna giden ne ?
  not:ateistim
 • çocuğunu mutlu edebilmişse helal olsun
  not:ateist idman yurdu.
 • ben videoda babasının mutlu ettiği bir evlat gördüm, başka da bir sözüm yok.
 • dışarıdan nasıl gözüktüğünün hiçbir önemi yok, olayın öznesi mutlu, gerisi boş.

  edit: dur lan ben de yazacağım; benim kalbim temiz spor.
 • cehallettir kardeşim fakat senin cehaletin!! hasetlik de olabilir gerçi; başkalarının mutluluğundan rahatsızlık duyman psikolojik vakadır.

  onun haricinde paylaştığın videoda anormal olan hiç bir husus yok.

  not; müslümanspor. *
 • bir tanıdık vardı, eşi (karısı) bunalımdaydı ve tedavi görüyordu. psikiyatrist, bu adama eşini bir tatile çıkarmasının iyi olacağını söyleyince, adam karısını alıp umreye götürdü.

  bana tuhaf gelmişti ama karısı için belki de iyi olmuştur, bilemem. insanların öncelikleri, dolayısıyla da mutluluk faktörleri çok farklı.

  benim için kıstas, bir insan başka bir insana zarar vermeden mutlu olabiliyor/edebiliyor ise, yöntemin hiç ziyanı yok.

  özetle, mutluluk şahsa münhasır bir tarzdır.

  not: ateist
 • engelli evlat yetiştirmek çok zordur.

  var, bizde bir kuzen. teyzem, kocası öldüğünden beri tek başına yetiştirdi oğlunu, ki kendisi de engelli...

  başlığı açanın derdi ne çözmek mümkün değil. delikanlı ateist kişilere saygım sonsuz.
 • böyle giyinenlere tahammülüm yok ama en azından çocuğuna bakmış, doğum gününü unutmamış ve onu mutlu ederek kutlamıştır. gerisi de pek önemli değil benim için.
 • engelli oğlu durumdan gayet memnun görünüyor. bu devirde bazı hamile kadınlar yaptırdıkları testlerde olumsuz bir durumla karşılaşma riski (trizomi 21) söylendiğinde kürtaj olup riski göze almadan bir hayata son veriyorlar. bu adamsa ömrünü çocuğuna adamış ve onun mutluluğu için belkide hiç alışık olmadığı bir davranışı sergileyip maytaplar eşliğinde onun doğum gününü kutluyor. sırf o çocuk mutlu olsun diye yapıyor bunu.

  kıyafetine şekline bakarak eleştiri yapılması haksızlık. bence tebrik edilmesi gereken bir baba.