şükela:  tümü | bugün
  • çoğul başlık açmak yasak. bir değil, iki taneymiş ve bursa'da olmuş.--- spoiler ---

bursa'da, engelli necla d. (47), tekerlekli sandalyesiyle hastaneye gitmek için binmek istediği iki özel halk otobüsüne de alınmadı. şoförlerin necla d.'yi görmezden gelerek duraktan ayrılması, kameralara anbean yansıdı. necla d., "bu sorun, sadece benim sorunum değil; tüm engellilerin sorunu. her insan, engelli adayıdır. insanlardan destek ya da yardımdan ziyade empati ve anlayış bekliyorum" dedi.
    --- spoiler ---
  • vay vicdansız, ahlak yoksunu dingil. engelli rampasını açmamak için durmamıştır, halbuki dursa vatandaşlar zaten yardımcı olurdu.
    işine son verilmesinin gerektiğini düşündüğüm şofördür
  • edilen sözlere bak. sanki otobüs şoförünün cebine giriyor o para ? yada süre dakika sorunları var minibüs şoförleri gibi ? hepsini geçtim insan olsa zaten su üstteki seçenekleri yazmazdım. yine bursa yine bir belediye otobüsü şoförü yine skandal !

burulaş yönetim kurulu başkanı (bşb başkanı) başta olmak üzere buna bir dur denilmeli. bu nedir abicim engelli bir vatandaş görünce herkes aşırı duyar gösterme gereği duyarken insan bile olmayı beceremeyen su herifleri vatandaşın üstüne salmak nedir ?!