şükela:  tümü | bugün
 • giresun'un yağlıdere ilçesinde yaşanan vaka için alınan adaletsiz karar. bu nasıl yargı? yazıklar olsun!
 • bu nasıl bir iş inanılcak gibi değil.

  bu haberin doğru olduğunu varsayıyorum. biri ihtiyar iki kişi bir engelli kıza tecavüz ediyor ve beraat ediyor.

  bu tip haberleri çok sık duyuyoruz. adalet ve suçluya ceza verme kısmında bir açık olmalı.hiç bir hakim,savcı her ne ise buna göz yummaz bir açık olmalı gerçekten başka bi açıklaması yok.
 • hep güç ispat etmeye çalışıyoruz. ya fiziksel güç veya zihinsel baskınlık. ilişkilerde dahi biri diğerinden daha baskın gelmeye, daha güçlü görünmeye çalışıyor. bu henüz ilkel varlıklar olmamızdan mütevellit daha çok erkeğin dişi üzerindeki güç ispatına dönüşüyor. kimi zaman kadını döverek bunu yaparken kimi zaman söz ve tavırlarla ben senden güçlüyüm denmeye çalışılıyor. 'abi kızı varya yatakta bir kitlemişim eli ayağı hareketsiz kaldı' bunu dahi duydum.

  güç seviyoruz, güçlü olmayı seviyoruz, gücümüzü ispatlamayı bundan saygı duyulmayı veya tanrı rolünü oynma hazzını seviyoruz. kolay. savunmasız olanı bulup veya zamanla savumasız hale getirerek bunu onun üstünde test etmeyi seviyoruz.

  engelli! savunmasız, dişi! svunmasız. al işte sana potansiyel güç alanı. zihinini geliştir o sınfta yarış gücünü ispatla. yok olmaz kim uğraşıcak. sonra batının bilmini alırken paket olarak ahlaksızlığı da geliyor. bu ahlaksızlıktan korunmak için biliminden dahi kaçalım. ergenler gibi hep batı ve avrupa özentisi algılanmasın ancak şu eşikten sonra batının ahlaksızlığı bile bu topraklardam erdem kabul edilir.
 • lan allah belanızı versin,bu kararı veren hakimin basinada inşallah aynısı gelir diyecegimde ,çocuklarının ne suçu var.
 • iddiaların doğru olduğunu varsayarak yazıcam hınçlıyım.

  uçkurunuz kanlar içinde kopup size geri girsin oç.ları.
  64 ve 23 yaşında 2 tane organizmanın, neyin ne olduğunu tam idrak edemeyen bir kızın durumundan faydalanması.

  anlamadığım şey ilk önce böyle bir cinselliğin ne işe yaradığı ama ülkede tavuğa falan hallenen olduğu için şaşırmaz olduk allah belanızı versin.

  daha da anlamadığım, yüksek profil sanıklarda falan aklanmalara istemeyerek alıştık da, artık önüne gelenin tecavüz edip sokaklara salınması.

  hiç mi vicdanınız yok? karınız, kızınız, ablanız, kız kardeşiniz de mi yok? 3 gün sonra muadil bir organizma gelip onun temizliğini ihlal ederse ne yapacaksınız? "bizimkinin rızası vardır" mı diyeceksiniz? (edit: yapana değil, salana soruyorum. yapan zaten evrim artığı)

  iğrençsiniz.

  bu oçları yüzünden kıskançlıktan deliriyoruz biz. kadınlara güvenmediğimiz için değil.

  asabım bozuldu lan.