şükela:  tümü | bugün
 • şekilde görüldüğü gibidir.

  fotoyu açamayanlar için: engelli rampası önüne park etmiş sürücüye ait araca 20 cm'lik puntolarla rampa yazılması hadisesidir.

  debe editi: #54724783
 • engelli rampası önüne park eden aracı boyamak hayvanlık değildir. göründüğü üzere fotoğrafı çekilmiş ve sosyal medya viraline dönüştürülmüştür.

  polisi çağırsan sessizce çekip, cezasını yazıp gidecek. bu derece bir farkındalık yaratmayacak.

  mesela bunu hayvanlıkla eleştirenin de artık farkındalık seviyesi yükselecek, bu gibi yerlere park etmeye, oturmaya, engel koymaya yemeyecek.

  * bak bir taşla yüzlerce denyo farkındalığa kavuştu. keşke kendi arabasına yapılmış gibi farz edip herkese 'orospu çocuğu' yaftası yapıştıracağına, engelli yerine koysaydı kendini. olsun. böyle böyle eğitilecek hanzolar.
 • yapanin eline saglik. polis zaten isini yapsa bu hayvan oraya aracini park etmeye cesaret edemezdi. adaletin olmadigi bir ulkede boyle yapilir. bugune kadar yaklasik on kere bir seyleri polise bildirdim, bir kere bile ilgilenmediler. burada belki ilgilenirlerdi bilinmez ama belki polis gelene kadar bu hayvan giderdi, yaptigi yanina kar kalirdi. ya da polisin yazacagi 60-70 lira cezayi oder ertesi gun yine yapardi. turkiye de normal ve medeni yollarla hicbir sey duzelmez artik.
 • buna ilkel diyen tipleri pariste 45 dakikalik yuruyuse davet ediyorum.

  medeniyetin besigi avrupa'nin gobeginde kaldirima park eden araclari cizen fransizlar goreceksiniz. ayni zamanda kirmizi isikta gecen arabayi tekmeleyen vatandaslar olacak etrafinizda.

  bizim gibi mal yerine konmaya alisik degil elin avrupalisi. biz buna alisik oldugumuz icin elin ayisi emniyet seridinden onumuze kirar. 1 allah'in kulu tepki gostermez sizin disinizda. he bu bahsettigim paris'te olsa 10 kisi inip silecegini kirar magandanin.

  olm bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsunuz. magandalikmis, barbarlikmis. peh.

  yapanin eline saglik.
 • daha önce defalarca kez engelli rampasına park edilmiş arabaları şikayet ettiğim 155'in aracın sahibi park işi bitip gidene kadar gelmediği için gördüğümde içimin yağlarını eritmiş boyamasıdır.

  evet gençler, işin legal olarak cezasını verdirmek istediğinizde hiçbir şey gerçekleşmiyor. türkiye'de, yani bir ortadoğu ülkesinde yaşadığınızı unutmayınız. bir ortadoğu ülkesindeki bir ortadoğu ayısına yapılacak en doğru hareket, çok da güzel bir şekilde yapılmıştır.
 • daracık kaldırıma arabasını komple parkeden adama "kaldırıma park ediyorsunuz, farkında mısınız" dediğimde, "ananın amına parkedeyim istersen" cevabını alıp 155'i aradığımda, "ekip çok yoğun, yarın falan uğrarlar o sokağa bir ara" cevabını aldığım için, "155'i arayın, hemen gelirler" diyen arkadaşın hayata bakışıyla yaşasam yaşlanmam yeminle.

  neyse, şener şen deyimiyle, yapmış ama bir sor niye yapmış.
 • türkiyede değil arjantinde olduğu için 155 çağırmanın işe yaramayacağı olaydır

  haber 1

  haber 2

  video
 • "hayvanlık" diye niteleyenlere yolda birden önlerine yolu kapatacak tır koyup ne zaman açılacağını bilemeyecekleri günler diliyorum. polis çağıracakmışsın da bilmem ne. türkiye'de yaşadığının farkında değil, bir engellinin neler yaşadığının farkında değil, bol keseden salla. her seferinde içimden geçen ama can güvenliğimi tehlikeye attığını düşündüğüm için yapamadığım, araç sahibine müstahak eylemdir. bu insanlar laftan sözden anlayacak olsalardı orada rampanın önüne park etmezlerdi. az bile yapılmış.
 • ellerine sağlık