şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşlar,çaylaklıktan yeni çıkmış bir yazar olarak böylesine güzel bir kampanya ile ilk başlığımı açmış bulunuyorum.bu güzel sözlük ortamında daha önce bir çok insan için yardım kampanyası düzenlendi.sizlerin de emeğiyle çoğunda güzel sonuçlar alındı.umarım bu kampanya da istenilen sonucu verir.konuya bir giriş yapmak gerekirse,
    rukiye türeyen sakarya'da yaşıyor.kendisi 37 yaşında .küçükken geçirdiği menenjit hastalığı sonucu yatağa bağımlı,%99 engelli raporu olan bir birey.kendi çabaları ile okuma yazmayı öğrenen rukiye,sadece sol el baş parmağını kullanabiliyor.babasını geçen yıl kaybeden rukiye ablayı ben 2012 yılında bir internet haberi okuduktan sonra tanımıştım ve o günden beri kendisiyle görüşüyorum.o nu hayata bağlayan bilgisayarında vakit geçirerek sürekli kendini geliştirmeye çalışıyor ve amatör yazarlık yapıyor.geçtiğimiz günlerde uzun emekleri sonucunda küçük bir kitap çıkardı.kitabı n11 de sadece 10 tl ye satılıyor.maalesef bu kitaptan sadece 120 adet satıldı.açıkçası bu durumuna ben çok üzüldüm.ben kendim bir kaç adet kitap aldım ve çevremde eşime dostuma tanıdığım herkese,kitabı almaları için ricada bulunuyorum.bugün whatsapp kanalıyla kitabın satış durumuyla ilgili bir haber gönderdi.ne yapabiliriz diye düşünürken aklıma buraya başlık açmak geldi.sizlerin de desteği ile rukiye ablamızı sevindireceğimize olan inancım tam.imkanı olan arkadaşların bu konuya gereken önemi göstermeleri beni ve rukiye ablamızı mutlu edecektir.
    rukiye abla ile iletişime geçmek ve kitabı satın almak için ilgili linkler
    rukiye türeyen
    rukiye türeyen
    kitap siparişi için
    buda ilgili haber
  • arkadaşlar, engelli bir bireyin mutlu olmasını sağlayacak bu kampanyaya desteğinizi esirgemeyin lütfen. bir paket sigaraya vereceğiniz para ile bir insanı sevindirmek bu kadar zor mu? bu kişi sonuçta dilencilik yapmıyor. hayata tutunabildiği sol el baş parmağı ile bir emek vermiş ve emeğinin karşılığını, her şeyden ziyade manevi olarak görmek istiyor.
  • desteklenmesi gereken kampanya.rukiye arkadaşımızı azmi için kutluyorum.
  • up layalım arkadaşlar lütfen. bu sessiz çığlığı duymazdan gelmeyelim.
  • yukarı
  • desteklenmesi gereken kampanya.

+1