şükela:  tümü | bugün
  • ettikleri lafları dinlerken sinirden çatladım. nasıl yaratıklar var şu dünyada kimdir acaba bu vicdansızlar çok merak ediyorum. kurdukları cümleler yanlarına kalmaz umarım. hiç mi utanma duygunuz yok dedirten 1-2 insan demeye dil varmaz varlık içerir.

video

edit: yayıncı arkadaşımızın kanalı buymuş.
  • biz insanlığımızı hangi ara bu kadar kaybettik abi.sırf beğeni almak,milleti güldürmek için insanlığından ödün veren ciğeri beş para etmezler sizi...
  • orospu çocukluğudur.
  • gündeme girmesi gereken durum.

dalga geçen kişilere gerekli ceza verilmeli.
  • 01.19' a kadar orul orul orospu çocuklarını barındıran olaydır. allah'a şükürler olsun ki en son saniyede biri imdatımıza koşup sesimize tercüman olmuş.
  • şerefsiz, cevap alamayacağını bildiği için nasıl da aslan kesiliyor. adi yavşak. adam yayın açmış isteyen izler isteyen izlemez sana neden batıyor bu? twitch'in kurucusu musun da karışma hakkını buluyorsun kendinde?
  • orospu evladı hayatsız internet zorbalarının yeni bir icraatı.
  • insanımızın, daha doğrusu insanlığın ne hale geldiğini gözler önüne seren bir durum.

ne ara bu kadar kötü olduk, ne bizi bu kadar kötü yaptı diyoruz da bence zaten hep insanlar böyleydi. sosyal medya sadece bunları gün yüzüne çıkardı.

edit: @makarov2 uyardı yayıncının arkadaşlarıymışlar.
  • adam popüler kültür ögelerinden biri üzerinden içerik üretiyor, adamı seversin sevmezsin ya da içeriği seversin sevmezsin. sakatlık üzerinden saldırmak ile cinsiyet, ırk, inanç üzerinden insanları damgalamak gibi bir başka faşist tutum, bu sebeple de iyi niyet bile olsa engelli yayıncı demeyelim lütfen, adamın durumu üzerinden tanım üretmeyin .
    edit: detay ekleme.
  • engeli olan sizin zihniyetiniz yemin ederim o küçücük beyinler düşünemiyor. ne iğrenç insanlar ya acındırma şu bu demiş asıl acınacak halde olan sizsiniz be. engelli olan kişiler de aynı senin benim gibi insan senin kullandığın medyayı, kafeyi, caddeyi illa ki kullanacak. ha bağış topluyorsa da bilmemnerede oyunculuk eğitimi alacak kızdan fazlasıyla çok hak ediyordur.