şükela:  tümü | bugün soru sor
 • turk telekom hakkinda soru onergesi vermis ve kurumu internet kullanicilarina karsi takindigi sorumsuz tutumu yuzunden yerden yere vurmus* milletvekili.
 • erfelek - 1963, kazım - nazile - dokuz eylül üniversitesi denizli eğitim yüksek okulu - orta düzeyde ingilizce - eğitim yöneticisi - öğretmen, erfelek ilçesi yunus emre ilköğretim okulu eğitim yöneticisi - evli, 1 çocuk.

  kaynak: www.tbmm.gov.tr

  ayrıca telekom hakkında soru önergesi vermesiyle gönüllerimizde taht kurmuş, devamını getirir inşallah dediğimiz bir kişidir.
  web sitesi de http://www.enginaltay.com/ 'dur.
 • dün televizyonlarda kaynak olarak gösterdiği wikipedia hakkında kendisinin çok eğlendirici söylemleri oldu. kendisine wikipedia'nın herkesin değiştirebileceği bir online ansiklopedi olduğu söylendi. o da "hiç öyle bişi yok, yok öyle bişi, wikipedia meydanların sanal ortamdaki bir şeklidir bir nevi" dedi ardındanda "uluslararası bilgi platformudur" diye ekledi. demek ki wikipedia sadece ders çalışmakta değil, bir ülkenin partisinin politikalarını bile etkileyebilecek bir şeymiş. vay be..
 • cumhuriyet halk partisi gençlik örgütlenmesi ve gençlik kollarından sorumlu genel başkan yardımcılığı'na atanan sinop milletvekili.
 • tv.de konuşuyor şu anda. pkk, bdp, akp filan hakkında ezberden devam. chp nin asla adam olamayışının ayaklı kanıtı gibi, sona da zırla babam zırla.
 • 18 ekim 2011 tarhininde tbmm'de son derece yerinde bir konuşma yapmış olan chp sinop milletvekili emekli öğretmen. mecliste elinden geldiğince öğretmen haklarını savunmaya devam ediyor: "şimdi, ayıptır içinizde öğretmenler var, öğretmen çocukları var. bu parlamentoda 11 milyar lira maaş alacaksınız -ben dahil- ve 300 liraya öğretmeni sınıfa sokacaksınız. ondan sonra da meclisin çankaya kapısından çıkıp ankara sokaklarında dolaşacaksınız."
 • neo-otorite. "burası chp, başka bir parti değil" demiş kck operasyonlarına tepki konusunda http://www.ntvmsnbc.com/id/25294094. haklı tabii. yazarların hapse girmesine ses çıkarılması için stk olması gerek o yerin, doğru. te allaam.
 • akp'nin ülkemize kazandırdığı ileri demokrasiden nasibini bugün yumruk ve tekmeler eşliğinde almış olan sinop milletvekilidir:

  http://www.youtube.com/…ayer_embedded&v=jc-aryekll4
 • şuan halk tv'de canlı yayında ve bir yerde kızıyla mahsur kalmış. şunu söylüyor;

  -buradan sesleniyorum olayları durdurun. kızımın ve çocukların başına ciddi bir iş gelirse çok kötü olur.

  daha ne olacak acaba? daha ne olmasını bekliyorsun? kızın orada olmasa, zarar görmüş olmasa umurunda olmayacak mı? söylediği bu cümle olaylara verilen genel tepkidir. ne de olsa bana dokunmayan yılan bin yaşasın diye bir söz var. aferin. kızına dikkat et.
 • chp 2013 sonrası yeni grup başkan vekillerinden birisidir... önümüzdeki dönemde yüksek muhalefet gücüyle parti içinde yükselecektir...