şükela:  tümü | bugün
  • " aa, bugün 10 kasım'dı yahu, onu yazacaktık, yer kalmadı...
    zarar yok, nasıl olsa bugün beş yüz kişi yazacak ve de hep aynı yazıyı yazacak, oralardan okursunuz."

sabah gazetesi yazarının kışkırtan yazısı.
  • kendine küfür ettirmekle gündeme gelmeye çalışan zavallı... başka çaresi kalmamış...
  • adam olan gazeteci özgün metin yazabilir, neden diğerleri ile aynı olacağını düşündü ki? şayet adam gibi gazeteci değilse iş denişir...
  • saygı sınırını aşmadan gayet makul bir eleştiri yazısı olmuş.

saygı ve minnetle anmaktan başka dolu dolu, dokunaklı birşeyler yazan ben de göremedim.
  • sobada bile yakilmayacak kagit parcasinda yazan, su mesaji yazarken hareket ettirdigim parmagimin harcadigi enerjiye, tukettigim elektrige degmeyecek kadar degersiz bir

........ nin
    ........nun
    ........in
    ......ın yazisi.

nokta noktalari siz kendi zevkinize gore doldurun.
  • yakındır onunda ekseni kayacak.
    binicisi dizginleri kırmaya başladı.
    bu küstahça yazıdan sonra,çok yakında,kendisinden atatürk hakkında methiyeler düzen şöyle uzunca bir yazı bekliyorum.
    o zaman küfür ederim kendisine.
  • enginar dıç klasiğidir.
    gün gelip devran döndüğünde omurgalı olup aynı yazıyı yazacak cesarette olmasını beklemek abesle iştigaldir.
    tescilli mustafa kemal düşmanısın onu anladık enginar dıç.
    senden dokunaklı bir yazı beklemek veya senin öyle bir yazı yazman absürd olurdu.
    mösyö enginar dıç provokatörlük, trollük yapmak tam da yakışmış size.
  • ironiye bakın, bütün bu yaptıklarını, üzerinde atatürk'ün resmi olan banknotlardan daha fazla kazanmak için yapmaktadır.
  • topaç gibi dönmesiyle meşhur sevimsiz bir liboşun yazısı. (bkz: #65732206)

iki gram zekasıyla 10 kasım yazılarını tiye almış aklınca. bu ne zeka yahu! fazla sergileme nazar değmesin.

adettendir, bir bakınız da şöyle vereyim: (bkz: hayvan engin)
  • ferhan şensoy'un okul arkadaşı olarak aldığı lakabı yuzde yüz hakeden biri.
    demek tee galatasaray zamanindan bilmiş öğrenciler kumaşıni.
    sen yazma engin, kalsın zaten.