şükela:  tümü | bugün soru sor
66 entry daha
  • çok iyi biliyorlar ki gerek iktidardakiler gerek onların kılları, öldüklerinden 80 yıl sonra bırak saygı ve minnetle anılmayı, arkalarından "keşke hiç doğmasalardı" denilecek.
    şimdi "nefis"lerini doyurmak için ne gerekiyorsa onu yapıyorlar. bir üç beş kuruş fazla kazanabilmek için bugün feto övüp yarın" hain" diye salyalar akıtarak bağırıyorlar. beyin zaten çoktan apandist gibi işlevsiz bir organ haline gelmiş bunlarda alınsa da olur.
    mustafa kemal atatürk'ü sevmediklerine hiç üzülmüyorum hatta onlar kuyruk acısıyla saçmaladıkça benim ilke ve inkılaplara inancım pekişiyor.
    bırakınız yazsınlar bırakınız kudursunlar. hepimiz biliyoruz bundan 79 yıl sonra kimin dünyada tozu bile kalmayacak, kimin ölüm yıldönümlerinde "atam izindeyiz! saygı ve minnetle..." yazılıp bir dakika hayat duracak...
  • beni sevindiren yazıdır. engin ardıç gibi kevaşe çocuklarıyla aynı lideri takip etmediğim için bir kez daha mutlu oldum. engin ardıçlar olmadan şeref ve şerefsizlik arasında farkı anlayamayız. kutluyorum kendisini.