şükela:  tümü | bugün
 • oda tv'nin iddiası. hakaretten ziyade bir saygısızlık var uslüp olarak sanki.

  http://odatv.com/…ri-neden-kesmedin-1603161200.html
 • engin ardıç gibi bir ilgi orospusu bu yazıyı sırf kemalistlerden tepki almak için yazmıştır. bak beni ciddiye alıp kızıyorlar diye anlatıyordur gerici yeni arkadaşlarına.

  kimse sallamıyor seni engin ardıç merak etme, biz yalnızca mevziyi tutuyoruz. her hakaret edenin karşısına dikiliyoruz, çünkü sen ve kaypak arkadaşların hafif bir boşluk bulup, bir anlık dalgınlıktan yararlanıp, aptala yatıp cumhuriyete ve kazanımlarına saldırmayı bekleyen sansarlar gibisiniz. derdiniz, cumhuriyeti zayıflatıp tasmanızı tutanların yeni osmanlı hayallerini gerçekleştirmek. bunun uğruna her türlü çirkefliğin ve akıldışılığın içindesiniz. bu yüzden ara vermeden saldırıyorsunuz pervasızca atatürk'e, lozan'a, ismet paşa'ya. ama biz bıkmayacağız, yılmayacağız. sizin yavşakça laflarınıza cevap vermekten yorulmayacağız. çünkü siz bu saldırıları ülkeyi gafil avlayıp memleketin köküne dinamit koymak için yapıyorsunuz. normal bir ülkede etrafı tarafından ciddiye alınmayan sağlıklı bir insan, susmayı tercih eder ama sen ve yavlungaçların saçmalamayı daha yüksek tonlara taşıyorsunuz ve artık daha da saçmalayamaz dedikçe işi abartıyorsunuz. biz yaşadıkça kafanıza balyozu yiyeceksiniz herdaim.

  gücün yetiyorsa sustur, maçan yiyorsa bitir bizi, çünkü bizim tek amacımız sen ve senin gibilerin azalarak bitmesi. bizim urganımız ceketimizin cebinde, bu ülke ve değerler için her şeye ama her şeye hazırız ama bakalım siz ne kadar hazırsınız, hep birlikte göreceğiz.
 • zift medyasında her ne yazarsa yazsın kaile almamaya alıştırdım kendimi. siz de alıştırın. hayal kurmaya gerek yok, daha en az bir 5 sene daha karşılaşacaksınız bunlarla çünkü.
 • "... muhterem ittihatçılar" mı?
  bilgisi var ama yarım yamalak, kim-kim karıştırıyor. yazık meczup.
 • engin ardıç'ın kendisinin sevrci tayfadan olduğunu itiraf ettiği bir yazıda açıkça yaptığı hakaret.
  yazısında ayrıca sözde ermeni soykırımını ve pkk terörünü açıkça haklı davaymış gibi göstermiş ve buları sabah gazetesi gibi bir gazetede yazmıştır.
 • korkmuş it nereye saldıracağını bilmezmiş sözünün kelimelere dökülmüş hali. götünüzü de yırtsanız ülkenin yıkılmasının sebebi sizin gibi orospu çocuklarıdır, hiç boşuna hedef saptırtmayın.
 • bu sığırın ciddiye alınacak bir tarafı yoktur. 90'lı yıllarda atatükçüydü, islamcılara,ayağınızı denk alın ha, ordu var, yersiniz şamarı, diye ayar verirdi. ardından uzanlarla yatağa girdiği yıllarda liboş takılmaya başladı. çalıp çırpın kardeşim, batı bu şekilde gelişti, tadında yüzlerce yazı yazdı. katakofti tarihçiliği de aynı teraneleri ısıtıp ısıtıp servis etmesiyle sınırlıdır. (bkz: erik jan zürcher) den aparttığı birkaç cümleyi diline dolayıp yeni bişey söylüyormuş gibi zır cahil akpli zibidilere yutturmayı iyi becerir sadece. ne analitik bir tarih bilinci ne derinliği vardır bu eşşeğin.

  obama seçilirse taksimde anıracağım, diyen engin ardıç' ın tüm ufku o kadardır işte.

  taksimde değil ama gazete köşelerinde anırmaya devam ediyor

  bu yozlaşmış merkep, akp gittikten sonra kendine yeni efendiler bulacaktır ve eski efendilerine de sövecektir.
 • oğlum ne çeşit mazoşistsinzi ki hala gidip engin ardıç okuyorsunuz.
  ha umumi tuvaletten bok avuçlayıp kendi yüzüne sürmüşsün ha engin ardıç okumuşsun.
 • her devrin adamının yeni kusmuğu galiba. bu adamı kim okur anlamıyorum.
 • çünkü kürtleri ayak takımında kullandılar.