şükela:  tümü | bugün
 • oda tv'nin iddiası. hakaretten ziyade bir saygısızlık var uslüp olarak sanki.

  http://odatv.com/…ri-neden-kesmedin-1603161200.html
 • "bugün başımıza gelenlerin ve ödediğimiz faturanın tohumları o ‘kurucu ayarlarda’ saklıdır! niçin aldınız sırtınıza kürt kamburunu muhterem ittihatçılar? ermeni'yi kestiniz, rum'u gönderdiniz, arap'ı tanımadınız, kürt'ü niçin sırtladınız? bu ne biçim kurucu ayardır?”

  demiş.

  1- atatürk mü fetöye darbe yaptırdı?

  2- açılım süreci diye başlatıp ve tc tarihinde verilmemiş şehit sayısını 5 senede tavan yaptırdınız, bu mu kürt kamburunu başka yerlere yıkmaya çalışmak. her gelen şehit haberinde gazetelere hangi manşetleri attınız?

  3- ermeni tohumu nidaları atıp şimdi ermenileri mi savunuyorsunuz?

  4- hrant dink'i atatürk mü öldürttü?

  5- şu an kavuştuğunuz saltanata bu kurucu ayarlar sayesinde gelmediz mi?

  6- mezhep çatışmasını, ayrıştırmayı, halkı birbirine düşürmeyi atatürk mü yaptı?

  7- bütün dünyanın şu an sırtını döndüğü bir türkiye'nin sorumlusu atatürk mü?

  8- onlarca terör örgütünün cirit attığı ve nerdeyse her ay patlayan bombalar yüzünden ölen binlerce vatandaşımızın faili atatürk mü?

  9- hasmınızı/hısmınızı önce hain sonra şahin ya da tam tersi yapmanızı atatürk mü istedi?

  10- yaşanan siyasal ve sosyal her trajediden sonra "kandırıldık" demenizi atatürk mü istedi?

  11- tc tarihinde görülmemiş çocuk istismarı ve kadın ölümlerinin, faili meçhul cinayetlerin sebebi atatürk mü?

  yav sen cephede ayağında çarık bile olmadan aç bitap bir şekilde memleketin her köşesi işgal edilmişken ülkeni mi savundun? oturduğun yerden lololo yapıyorsun.

  sen atatürk'ün sınıf arkadaşı mısın da ondan yakınıymış gibi bahsedebiliyorsun?

  ülkedeki esas kamburu göremeyen be hey ...
 • engin ardıç gibi bir ilgi orospusu bu yazıyı sırf kemalistlerden tepki almak için yazmıştır. bak beni ciddiye alıp kızıyorlar diye anlatıyordur gerici yeni arkadaşlarına.

  kimse sallamıyor seni engin ardıç merak etme, biz yalnızca mevziyi tutuyoruz. her hakaret edenin karşısına dikiliyoruz, çünkü sen ve kaypak arkadaşların hafif bir boşluk bulup, bir anlık dalgınlıktan yararlanıp, aptala yatıp cumhuriyete ve kazanımlarına saldırmayı bekleyen sansarlar gibisiniz. derdiniz, cumhuriyeti zayıflatıp tasmanızı tutanların yeni osmanlı hayallerini gerçekleştirmek. bunun uğruna her türlü çirkefliğin ve akıldışılığın içindesiniz. bu yüzden ara vermeden saldırıyorsunuz pervasızca atatürk'e, lozan'a, ismet paşa'ya. ama biz bıkmayacağız, yılmayacağız. sizin yavşakça laflarınıza cevap vermekten yorulmayacağız. çünkü siz bu saldırıları ülkeyi gafil avlayıp memleketin köküne dinamit koymak için yapıyorsunuz. normal bir ülkede etrafı tarafından ciddiye alınmayan sağlıklı bir insan, susmayı tercih eder ama sen ve yavlungaçların saçmalamayı daha yüksek tonlara taşıyorsunuz ve artık daha da saçmalayamaz dedikçe işi abartıyorsunuz. biz yaşadıkça kafanıza balyozu yiyeceksiniz herdaim.

  gücün yetiyorsa sustur, maçan yiyorsa bitir bizi, çünkü bizim tek amacımız sen ve senin gibilerin azalarak bitmesi. bizim urganımız ceketimizin cebinde, bu ülke ve değerler için her şeye ama her şeye hazırız ama bakalım siz ne kadar hazırsınız, hep birlikte göreceğiz.
 • zift medyasında her ne yazarsa yazsın kaile almamaya alıştırdım kendimi. siz de alıştırın. hayal kurmaya gerek yok, daha en az bir 5 sene daha karşılaşacaksınız bunlarla çünkü.
 • "... muhterem ittihatçılar" mı?
  bilgisi var ama yarım yamalak, kim-kim karıştırıyor. yazık meczup.
 • engin ardıç'ın kendisinin sevrci tayfadan olduğunu itiraf ettiği bir yazıda açıkça yaptığı hakaret.
  yazısında ayrıca sözde ermeni soykırımını ve pkk terörünü açıkça haklı davaymış gibi göstermiş ve buları sabah gazetesi gibi bir gazetede yazmıştır.
 • korkmuş it nereye saldıracağını bilmezmiş sözünün kelimelere dökülmüş hali. götünüzü de yırtsanız ülkenin yıkılmasının sebebi sizin gibi orospu çocuklarıdır, hiç boşuna hedef saptırtmayın.
 • ister istemez akla şu karikatürü getirir:

  https://pbs.twimg.com/media/cfwri6numaefxmz.jpg