şükela:  tümü | bugün
  • tahkimle daha da indirilecek olan cezadır. fenerbahçe'deki cemaatçiyi ırkçılıktan kurtaran tahkim, cemaatin takımına kıyağını geçmeden olur mu? ertelense şaşırmam.
  • yerinde bir olaydır. az vermişler bile diyebiliriz. tahkimde 9-10 maça iner diye düşünüyorum.

edit: inmedi yanıldım kötüleyenlerde yanılmışmıdır acaba ?
  • 8 maça indirilecek ve bir kere daha tff haksız olanın yanında yer alacaktır. tanım: pdfk'nın son nanesi.
  • ben 10 maç istemiştim. 11 vermişler. iyi. ırkçılığın bundan daha az ceza getirmesi üzücü. olsun, futbolcumuz ceza gerektirecek bir eylem yaptı ve bu ne onun yanına ne de bizim yanımıza kar kalmadı. vicdanım rahat. darısı şike yapıp ceza almayanlarla ırkçılık yapıp 1 maç ceza alanlara artık.

doğru bir karardır.
  • emre belözoğlu'nun ırkçılıktan dolayı aldığı cezadan fazladır. halbuki engin'in hakem arkadaşları da var, niye böyle oldu anlamadım.
  • bülent ataman'a verilen 20 maç cezanın yanında bir hiç resmen. sonra 12 maça düşürülmüştü ama engin'in bu cezası da düşürülür kesin. sizin çifte standartınıza ben...

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/…ew.aspx?id=6215457
    http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/…ew.aspx?id=6404178
  • ırkçılığa 3 maç veren ülkemin adaletinin oldukça normal karşıladığım sonucudur, artık şaşırma yetimi kaybettim sanırım.
  • ulan gayet normal bi ceza işte. 5 sene men edecek halleri yok adamı. ceza dediğin şey adamın futbol hayatını bitirmek için verilmiyor efendiler. ne az ne çok, gayet normal verilmiş bir ceza olmuş. bi daha da yapmaz bunu aklı varsa.
  • acaba bu 11 maç, hakeme saldırdığı için mi? yoksa hakeme saldırı + direkt kırmızı kart + küfür + çıkarken taraftarlara el kol yapma için mi?

şimdi engin bunu hak etmedi diyecek değilim. yaptığı hareketi savunan galatasaraylı da yoktur. hatta ceza almamalı da demiyoruz biz. şahsen 15 maç bile verseler muhtemelen öyle çok itiraz eden de olmazdı. lakin nereye varacağım burda. ulan engin'in yaptığı kadar olmasa da hakemler senelerdir böylesine tartaklanıyor. hele bir emre vardır bilirsiniz. yılda en az 2 defa kafa koparma hareketi yapar, 5 defa hakem iter, 3 defa hakeme küfreder ve 1 defa da ırkçılık yapar. bu adam hayatı boyunca toplasan şu sebeplerden dolayı 11 maç ceza almamıştır. keşke kurallar herkese aynı uygulansa. gerçi emre de gitti ya, ben neye konuşuyorsam.