şükela:  tümü | bugün
  • eskişehir anadolu üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro-oyunculuk bölümü mezunudur. 1997'den beri izmit şehirde oyunculuk yapmaktadır. hamlet'de claudius, üç kuruşluk opera'da macheath, don juan'da don juan, bahar noktası'nda dokumacı öreke oynadığı roller arasındadır. bu sezon barış, yaşar ne yaşar ne yaşamaz ve azizname'de seyredilebilir.
  • 1997 öncesinde bursa devlet tiyatrosu bünyesinde sözleşmeli oyuncu olarak da bulunmuş olan izmirli oyuncu.
  • yetenkli ve oynadığı rolü hissettirebilen tiyatro oyuncusu

kocaeli büyükşehir belediyesinin sitesinde yazdığına göre şan derslerini bülent arınc tan almıştır.

http://www.kocaeli.bel.tr/…sp?id=105&ustid=94&bid=2
  • yolda yururken ansizin yureginizdeki yalnizligi hissedip el uzatabilen, o zamanlar izmitinin degerli tiyatro sanatcisi....
  • 1970 izmir doğumlu. anadolu üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu. 1997 yılından beri izmit şehir tiyatrosunda oyunculuk yapmakta. kendisi gibi tiyatrocu bir hanımla evli ve 18 aylık bir erkek çocukları var. kanal d' de yayımlanmakta olan kanıt dizisinde başkomser orhan'ı oldukça başarılı bir şekilde canlandırıyor. çekik gözleri ve minik burnuyla çok değişik bir tipi ve değişik bir karizması var.
  • polis'in ilk sahnesindeki volkan izmitli rolünden de hatırlayabiliriz kendisini. google'da aramaya çalışınca "engin benli evlimi" diye bir arama satırıyla karşılaştığımıza göre genç kızların sevgilisi diyebiliriz herhalde kendisine. kanıt güzel proje inşallah başarıyla devam eder. bir de bir zamanlar bizim komşumuzdu galiba izmit'te ama tam hatırlayamıyorum.
  • kanıt dizisindeki rolünün hakkını vererek, başarıyla oynayan oyuncu. hatta o kadar iyi oynuyor ki, bir röportajında kendisini gerçekten komiser zannedenlerin olduğunu söylemiştir.
  • bugün izmit'den istanbul'a doğru gelmek için otobüse binerken gördüğüm oyuncu. inşallah aynı otobüse biner, bir de yanıma düşer de az kanıt'dan laflarız diye düşünüyordum ki o efe tur'a, ben izmit seyehat'e bindik. mekanda bir çok kişi olmasına rağmen sanırsam benden başka kimse tanımadı. tv'de ki gibi gayet karizmatik bir adammış.
  • izmitli kızlar adına rahatlıkla konuşabilirim ki kendisi lise aşkımızdı. tiyatro sahnesinde izlenmesi tavsiye edilir.
  • süleyman demirel kültür merkezinde ikinin biri adlı oyunda izledim kendisini. kanıt başlığına bakarsak (bkz: kanıt/@ne nedir ne ne degildir) kendisini severek izlediğimi görürüz ama tesadüfen bu oyunda izledim. adam çok komik, hiç donuk değil. (kanıt'ta biraz tutuk başkomserim) moon walk falan yaptı, süperdi. merdivenlerden inerken "uzun saçlı adam süperdi" diyen insanlar duydum, yani herkes beğendi. zaten selamlamak için sahneye geldiğinde alkış tufanı koptu.