şükela:  tümü | bugün
  • bir lostlibrary yazarı.
  • o ses türkiye ye katilan yarismaci.

sesi gerçekten beni çok etkiledi. cok temiz ve saf bir sesi var. bu seneki favorilerim arasinda.
  • youtube'da korku içerikli videolar paylaşan bir kişi. korku hikayeleri seven bir insan olarak kanalını ve içeriklerini keyifle takip ediyorum. arkadaşın youtube kanalı
  • kafa boşaltmak amacıyla ezoterik konulardan müteşekkil içeriklerini izlediğim youtuber. ancak bazen büyük resmi görenlerden biri gibi davranıyor sanki. evet kabul ediyorum, ezoterik içeriklerin ana mazlemesi olması muhtemel "büyük resim" geyiğinin. öte yandan florürün epifize zarar vermesi, itaatkarlığa neden olması, diş macunlarına insanların daha rahat itaat etmesi için bilerek konulması, içe sularına karıştırılması vsss. ilginç bir yaklaşım.

ramazan vakti oruçluysanız ve evde canınız sıkılıyorsa büyük resmi görmek için buyrun;

https://www.youtube.com/watch?v=rflkzgcyw5q

ayrıca kanalın ismi (bkz: engin deniz videoları)
  • kendine müslümanım diyerek ateistliği yaymayı görev edinmiş aslında ateist olduğunu düşündüğüm gereksiz bir youtuber. birden fazla kanalı var birinde ateist paylaşımlar daha yaygınken diğerinde milletle dalga geçtiğini düşünüyorum cin olmadan adam çarptığını zanneden bebe.