şükela:  tümü | bugün
  • dokuz eylül üniversitesi izmir meslek yüksekokulu iktisadi ve idari programlar bölümünde öğretim üyesi ve büro yönetimi ve yönetici asistanlığı program koordinatörlüğü ile kariyer planlama koordinatörlüğü görevlerini yürütmekte olan yardımcı doçent. derslerinde yoklama almadığı halde oturacak yer zor bulursunuz. öyle de güzel ders anlatır.

bir de internet sitesi varmış; http://www.engindenizeris.com/
  • nam-ı diğer ede. renkli kişiliğini derslerine de aktarabilme yeteneğine sahiptir. o yüzden her mecliste dinlenir ve sevilir. son dönemlerde doçentlik sınavına hazırlandığını duydum. kendisine başarılar diliyorum.
  • geçen hafta kendisini la cigale'de yemek yerken gördüğüm değerli dostum. bir ara radyo programı yapıyordu radyosyon'da ? ne oldu acaba merak ediyorum ? kendisini özledik açıkcası bu tür ortamlarda.
  • bir ekleme yapmakta fayda bulunmakta. kendisi 2014 yılında doçent olmuştur.
  • gunde 50 tane video atan 2 yıllık hocam. kimilerine göre aşırı sempatiktir ama bana son derece itici gelmeye başlamıştır. zorlama hareketler değilse bile öyle duruyor. üzgünüm muhtemelen bu adami sevmeyen tek eski ogrencisiyimdir.
  • magazinsel tarzı yanında yaptığı sosyal sorumluluk çalışmaları ile de tanıyoruz kendisini. en son çıkardığı bir kanser hikayesi ve aforizmaları kitabının gelirini de meme kanseri ile mücadele eden kadınlara destek olan kuruluşlara bağışlayacakmış. sayesinde iyilik yolunu bulacak ve bir çok kişi bu ışıktan faydalanacak. kitabı şiddetle tavsiye ediyorum, kesinlikle alınıp okunmalı.