şükela:  tümü | bugün
 • dokuz eylül üniversitesi izmir meslek yüksekokulu iktisadi ve idari programlar bölümünde öğretim üyesi ve büro yönetimi ve yönetici asistanlığı program koordinatörlüğü ile kariyer planlama koordinatörlüğü görevlerini yürütmekte olan yardımcı doçent. derslerinde yoklama almadığı halde oturacak yer zor bulursunuz. öyle de güzel ders anlatır.

  bir de internet sitesi varmış; http://www.engindenizeris.com/
 • nam-ı diğer ede. renkli kişiliğini derslerine de aktarabilme yeteneğine sahiptir. o yüzden her mecliste dinlenir ve sevilir. son dönemlerde doçentlik sınavına hazırlandığını duydum. kendisine başarılar diliyorum.
 • geçen hafta kendisini la cigale'de yemek yerken gördüğüm değerli dostum. bir ara radyo programı yapıyordu radyosyon'da ? ne oldu acaba merak ediyorum ? kendisini özledik açıkcası bu tür ortamlarda.
 • bir ekleme yapmakta fayda bulunmakta. kendisi 2014 yılında doçent olmuştur.
 • gunde 50 tane video atan 2 yıllık hocam. kimilerine göre aşırı sempatiktir ama bana son derece itici gelmeye başlamıştır. zorlama hareketler değilse bile öyle duruyor. üzgünüm muhtemelen bu adami sevmeyen tek eski ogrencisiyimdir.
 • dokuz eylul isletme fakultesinde communaciton skills dersi veren degerli hocamizdir. ozguveni kimine itici gelebilir lakin kendiyle barisik samimi bir insandir. amacim fan boyluk degil ama paylastigi videolardan memnun olmayan unfollow edebilir instagramdan. ayrica katildigi etkinlikleri de hayanlikla takip ediyoruz
 • magazinsel tarzı yanında yaptığı sosyal sorumluluk çalışmaları ile de tanıyoruz kendisini. en son çıkardığı bir kanser hikayesi ve aforizmaları kitabının gelirini de meme kanseri ile mücadele eden kadınlara destek olan kuruluşlara bağışlayacakmış. sayesinde iyilik yolunu bulacak ve bir çok kişi bu ışıktan faydalanacak. kitabı şiddetle tavsiye ediyorum, kesinlikle alınıp okunmalı.
 • öğrencilik hayatım boyunca kendisinden gerçekten hayatta işime yarayacak şeyler öğrendiğim tek kişidir. dersleri dolu dolu geçer. bazen öyle sorular sorar ki sonrasında hayatınıza, inançlarınıza, düşüncelerinize dair birçok şeyi sorgularken bulabilirsiniz kendinizi. soru sormayı, araştırmayı, merak etmeyi, farklı açılardan bakabilmeyi öğretir.

  how i met your mother en sevdiği dizi, wristcutters a love story en sevdiği filmlerden, caz ise en sevdiği müzik türüdür.