• nam-ı diğer ede. renkli kişiliğini derslerine de aktarabilme yeteneğine sahiptir. o yüzden her mecliste dinlenir ve sevilir. son dönemlerde doçentlik sınavına hazırlandığını duydum. kendisine başarılar diliyorum.
  • gunde 50 tane video atan 2 yıllık hocam. kimilerine göre aşırı sempatiktir ama bana son derece itici gelmeye başlamıştır. zorlama hareketler değilse bile öyle duruyor. üzgünüm muhtemelen bu adami sevmeyen tek eski ogrencisiyimdir.
  • bir olmamışlık var bu adamda. olmaya calistigi kisi ile oldugu kisi farkli bence. daha dogrusu, gosterdigi kisi ile gercek kendisi farkli. insanlara bi ustten bakmasi var ki anlam vermek zor. kendince menfaati olan insanlara karsi sevgi dolu durmasi da ayri. bence yani, disaridan gordugum bunlar.
  • dokuz eylül üniversitesi izmir meslek yüksekokulu iktisadi ve idari programlar bölümünde öğretim üyesi ve büro yönetimi ve yönetici asistanlığı program koordinatörlüğü ile kariyer planlama koordinatörlüğü görevlerini yürütmekte olan yardımcı doçent. derslerinde yoklama almadığı halde oturacak yer zor bulursunuz. öyle de güzel ders anlatır.

bir de internet sitesi varmış; http://www.engindenizeris.com/
  • geçen hafta kendisini la cigale'de yemek yerken gördüğüm değerli dostum. bir ara radyo programı yapıyordu radyosyon'da ? ne oldu acaba merak ediyorum ? kendisini özledik açıkcası bu tür ortamlarda.
  • bir ekleme yapmakta fayda bulunmakta. kendisi 2014 yılında doçent olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap