şükela:  tümü | bugün
 • turkiye de pek bilinmeyen bir isle video-art ile ilgileniyor olusu, cesaretle bu isi halaa goturuyor olusu, bu isi "iyi" yaptigina isarettir.!
  cok iyi de bir oyuncudur kendisi... multiplayer liglerin fatihidir.!
 • yaptığı işi çok seven, gökhan kırdar'ın parkormandaki albüm* tanıtımında görselleri yapan ve bana içki sözü olan gs'li şahıs.
 • yaz aylarındaki sezen aksu turnesinden sonra, bu sezon visual mekanlarına crystalı da eklemiştir. uzun zaman sonra tekrar buraya gitme sebebidir...
 • anlatımıyla coğrafyayı sevdiren, insanda ders çalışma isteği uyandıran coğrafya öğretmeni.
 • coğrafya konusunda aşmış, sırf okumuş olmak için okumamış, harika bir öğretmendir.

  bakıyı anlattı, eve gelen gün teyzelerinden gıcık olan tiplerine kadar değindi, konuyu konuyla bağdaştırıp da öğretti. çok daha iyi yerlere gelsin dilerim
 • neclasıyla coşkunuyla gecenlerde izlemeyi bitirdigim cografya videolarını çeken hocadır. sağ olsun
 • muhtemelen şu zamanlarda dünya üzerinde en çok sevap kazanan, arkasından en içten hayır duaları okunan kişi. yani şahsen ben bile adamın her ders videosu bitişinde bir allah razı olsun yozgatlı çekiyorum. şaka bir yana adam resmen coğrafya sevmeyen daha doğrusu coğrafyadan nefret ettirilen bir nesle coğrafya sevgisi aşıladı. çevremde adını sanını duymayan, ders videolarını izlemeyen yok. eğitim sisteminin bozukluğu, pekala işini büyük bir aşkla ve dünyanın en özel şeyiymiş gibi yapan bu adamlarla düzelir, zirveyi görür. öğretmen olabilirsem de böyle bir şey olmak isterim.

  bu arada kendisini ve özellikle de ses tonunu (şive de aynı olunca) cihan ercan'a leyla ile mecnun'un hidayet'ine inanılmaz benzetiyorum. bunu da daha bu akşam yer şekilleri videosunu izlerken fark ettim. engin hocaya kanımın ısınmasının sebeplerinden biri de buymuş meğer.
 • youtubedaki türkiye'nin su, toprak ve bitki varlığı videosunda portekizce altyazı bulunan coğrafya öğretmeni.
 • (bkz: yozgatlı ünlüler) kendisi artık bu başlıkta anılmalı =))

  şaka maka nefret ederek yılmış bi halde kpss çalışan eşşek kadar adamlara coğrafyayı sevdirmiş, yozgatı gönlümüze taht eylemiştir.
  neyse kendisi 28 şubatta eskişehir de olacak, biz de gidip tavsiyelerini dinleyeceğiz =)))
  ha bu ara da bi insan hiç beklemediği bi çoklukta en fazla bu kadar dua alabilir ...

  dip not: ders çalışmaktan beynim yanmışta olsa sayesinde türkiyeyi karış karış öğrenmiş bulunmaktayım.. videoları sadece sınavlar için değil; akşam-hafta sonu evdeyken, yemek yerken , dinlenirken de açıp izlenebilir =))
hesabın var mı? giriş yap