şükela:  tümü | bugün
  • yazgi'daki cins komsu roluyle 13. ankara film festivali'nde en iyi yardimci erkek oyuncu odulunu alan.
  • akabinde erol gunaydin'in da ogludur.

edit: yalancilik yapmayin oglu falan degildir.
  • "vampir irfan" tiplemesiyle tanınmaya başlamış ve o tiplemeyi nefis bir şekilde oynamış, takdire şayan oyuncu.
  • (bkz: zabıta irfan)
  • arkadaş şu anda törkiye'de beni bu adam kadar güldüren kimse yok. sayısal loto oynasa, rubik köp oynasa, dekor rolü oynasa kaçırmam izlerim yani, o derece. ki oynadığı rollerden de, genellikle doğaçlama yaptığı ve bunu yaparken de ne kadar başarılı olduğu anlaşılıyor.

bu adamın başrolde olduğu bir film, dizi falan da düşünemiyorum zaten. herhalde gülme krizine girerim.

bi ara atv'de, aynen izlemesi çok keyifli olan "binnur kaya" ile birlikte oynadığı bir dizisi yayınlanıyordu. ikisi, melek olmalarına rağmen, ceza almış ve dünyaya gönderilmişlerdi ve bir apartmanda kapıcı-karısı olarak yaşamaya çalışıyorlardı. bu kadar eğlendirici bir dizi izlememiştim ki, 2 bölüm oldu bir daha da göremedim.

engin günaydın'a da bu entürek vasıtasıyla başarılar diliyor, yapımcı denen şahısların kendisi daha çok tercih etmelerini umuyorum.
  • bir aralar atv'de ki haydi uç bakalım isimli dizide melek senayi rolunde gördüğümüz süper oyuncu.
  • zaga ekibine katılmış kişidir. ekip hızla artıyor.
    (bkz: bülent polat)
  • televizyonda gordugumde en cok guldugum oyuncu...cok cok iyi bir oyuncu
  • zaga izleyicileri tarafından nedense durul bazan zannedilen süper oyuncu. sanırım beraber oynadıkları aşkım aşkım sırasında bir karambol olmuş.
    oynadığı her rolde fazlasıyla komik olmayı başaran bir oyuncu. okan bayülgen in başarısız dizisinin tek katlanılır yanıydı kendisi. zabita irfan olarak zaten muhteşemdi, şu ara da zaga skeçlerinde döktürüyor. yalnız bir sohbet programında normal konuşmasının akıcılıktan son derece uzak olduğunu gördüm, belki de konsantrasyon problemi vardır bilemiyorum.