şükela:  tümü | bugün
 • tv'lerde dönen reklamların yarısını seslendiren sanatçı.
 • yoh artıg amuagoyyum buna bile çekici diyen çıkmış...
  sempatik erkek ve çekici erkek arasındaki farkı kestiremeyen türk kadını çekim kuvvetinden de bihaber olduğu için olsa gerek...

  gerçi kerem bursin'i de çekici sanıyordunuz siz değil mi?
  kerem ne çekici ne de sempatik, o bir loser, o sadece bir bad boy wannabe!
 • özletti kendini puşt. gülse birsel'in tivitine göre, bu yaz bir filmde rol alıyormuş, orası kesin. yine, gülse birsel'in 2017 - 2018 kış sezonu için hazırladığı dizide rol alıp almayacağı ise şimdilik muamma.

  @zerrinofficial'ın tivitine göre dizide de rol alacak; lakin haberden bu sonucu çıkarmak pek mümkün değil.
 • birçok sözlük yazarının ittifak ettiği düşünceye yakındır kendisi.

  https://www.youtube.com/watch?v=njn7fkvok_u
 • ekranlara dönmesini cani gönülden istedigim sanatci.onu her yerde goremezsiniz.tek ihtimal var o da bir senaryonun icine belki dahil olmasi.

  bir demet tiyatro'da irfan,askim askim'da asci,zaga skecleri ve elbette avrupa yakasi'nda burhan altintop.

  bir komedi dizisinde muhakkak görmek istiyorum kendisini.ölmeden önce niagara selalesini görmek yerine seni tekrar bir komedi senaryosunun icinde görmeyi tercih ederim üstad. yap bi kiyak artik..
 • dizi dünyasının efsanesi burhan altınopumuz nihayet o içleri ısıtan gülümsemesi ile dizi alemine geri döndü.

  https://www.instagram.com/…w/?taken-by=engingunaydn
 • "hayatı bir kere yaşayacağım. o nedenle paranın benim için hiçbir zaman çok önemi olmadı. bana da öyle öğretildi. para sadece arkadaşlarına içki ısmarlamak ve hep beraber parti vermek için işe yarar. dünyada çok kalıcı olduğumu düşünen biri değilim. zaten hayatı belli bir süre yaşayacağım. o dönemlerde de mal mülk yapayım gibi bir düşüncem yok. sadece aileme yatırım yapmak isterim. kendimde aile kurmak istemiyorum. çok geniş bir ailem var. onların geleceğini daha iyi hale getirmek benim için yeterlidir. "

  (bkz: habertürk)
 • kürk mantolu madonna kitabını okurken kafamda canlandirdigim raif efendi tipine uyan cok cok sevdigim oyuncu. boyle nasil desem insan olarak da acayip yakin hissediyorum. olasi sinema uyarlamasinda kendisini gormeyi diliyorum, umuyorum, temenni ediyorum.

  kevin spacey ve şener şen’deki auranin aynisi var kendilerinde. tip olarak da epey benzetiyorum. ekstrasi acayip sempatik, pamuk seker gibi bir simasi var. :)

  edit: ekleme
 • "istanbul’da yürümekten hoşlanmıyorum, ama yürümeyi çok seviyorum.” diyor. “bu şehir yürünecek bir yer değil, hiçbir şekilde yürümek için tasarlanmamış. ünlü olmaktan kaynaklanan sorunlar da yaşıyorum, bunlara rağmen yürüyorum, bütün büyük fikirlerimi yürürken bulmuşumdur. buradan harbiye’ye basıyorum, valideçeşme’den beşiktaş’a, sahilden yeniden kabataş’a yürüyorum. hatta ‘o hikâyedeki mal benim’ tamamen yürürken tasarlanmıştır. o dönemki kız arkadaşım telefon açık bekler, bir yandan da aklıma gelen şeyleri not alırdı.” yürümenin onun için düşünmenin temel bir yolu olduğunu dile getiriyor: “yürürken sanki yabancı bir toprakta, yalnızca kendi zihnimle beraberim."