şükela:  tümü | bugün
  • bu hafta hamdi'ye iyiden iyiye deli olmus sahan tiplemesi. "al bunu burdan hamdi" demesi agzima bir hafta sakiz olmus tipleme. milletin agzina sarki dolanir benim agzima "al bunu burdan hamdi"... tövbe estapiti!!
  • reha muhtarin der spiegele "bana bak der spiegel..." diye girismesini hatirlatan, her haberi "gün geçmiyor ki yeni bir garipligimiz yasanmasin" seklinde sunan ve akabinde beni yaran sahan gökbakar tiplemesi.
  • pek isinamadigim bir tip. bu programda biraz basit durmus bence.
  • en yaran repligi "bagla bana hamdi, x'i bagla, firca kayicam x'e" olan, akabinde hagaden x'e saglam firca kayan e$siz anchorman. bulent binba$ ile tatli bir rekabet icerisindedir.
  • teknolojiyle arasinin iyi olmasi, jurnal gibi janti bir soyadına sahip olmasi, saci basi ve gozlugu fazlasiyla murat birsel'i cagristirmaktadir.
  • dart wader a kelimesi kelimesine;

"dart..dart wader ..dart wader ...!! ne biçim adamsın da suratında araba mazgalı gibi şey var ağzın var bee..ne salak bi adamsın sen de gidip ordu toplamış da yok efendim dünyayı yokedecekmiş sen kimsin de geliyosun be dünyayı yokediyosun tipsiz seni..tipsiz..saçın başın efendim bizim küçük oya saçı -k besleme saçı gibi saçın var, kafa da böyle şöyle besleme saçı oya küçümen gibi adamsın be sen.. oya küçümen...tipsiz...al bunları hamdi.."

şeklinde azar kayan ve beni bu performansı ile hala yarabilen tiptir.

http://www.youtube.com/watch?v=vegjupp5vmm
  • bir programında melmac'tan alf'i bağlamış olan şahan gökbakar tiplemesi

"alf!!! alf!!! yauu sen ne biçim yaratıksın da gelmişsin bizim kedileri yiyosun bee... müşfik kenter seslendirmeseydi bi halta yaramayacaktın sen..." demiş, akabinde "şimdilerde de türk yapımı bir alf var * *, o daha iyi. çünkü o türk yapımı..." diyerek beni güldürmüş karakter...

ayrıca gözlüğünü nereden aldığını merak etmekteyim, yani bir gözlük insanın yüzünün yarısını kaplar mı böyle, kaldı mı böyle gözlüklerden merak ederim...
  • bi bölümde hastalandığı için yayına gelememiş ve hamdi gittiği dubai'den yerine haber sunması için bi arap getirmiştir. daha sonra buna sinirlenen engin yayını basmıştır. işin en komiği getirdiği arap da hamdi'yi aynı şekilde hamdi! hamdi! diye azarlamaktadır. hala aklıma geldikçe güldüğüm ama ne hikmetse hiç bi yerde bi türlü bulamadığım bölümdür kendisi sözlük.