• yeni makalesiyle türk yüksek eğitim sisteminin ölüsüne toprağı atmıştır.
  • prof. dr. engin karadağ, rektörlerin akademik profili ile ilgili bir araştırma yapmış. ülkemizde 196 rektör arasında uluslararası yayını olmayan rektör sayısının 68, yayınlarına hiç atıf yapılmayan rektör sayısının ise 71 olduğunu oraya çıkardı.

kaynak
  • eskişehir osman gazi üniversitesi eğitim fakültesi'nin dekan yardımcısıdır. sağlam alan indekslerinde yığınla makalesi vardır. samimi, içten bir hocadır.
  • abdülkadir aygan'ın itiraflarına göre eski jitem çalışanı. arteş kod adlı olup diyarbakır bölge komutanlığı sorgusundaydı.örgüt hakkındaki bilgileri ve taktikleri o veriyordu.

e. mavioğlu & a. şık, kırk katır kırk satır cilt 1, 2010, s. 78

ayrıca (bkz: jitem/@shelbyl)
  • esogü den en sevdiğim ve hiç unutmayacağım hocam. istatistik dersimize girerdi. alese üdsye gir sen yaparsın üniversitede kal demişti bana 3. sınıftayken. o sene girdim iki sınava da iyi de puan aldım ama sonraki sene kpss den daha iyi puan alınca atanıp öğretmenliğe başladım. 9 yılım bitti öğretmenlikte, çok da severek yapıyorum ama bir yandan da düşünüyorum, öbür seçeneği seçseydim nasıl olurdu acaba diye.

türkiyedeki üniversiteler hakkında yaptığı araştırmalarla da ülkedeki yüksek öğrenim gerçeğini de yüzümüze yüzümüze çarpıyor aynı zamanda.
  • teke tek programında, boğaziçi hukuk fakültesi yeni öğr. üyelerine fena giydirdi.
    stüdyo buz kesmiş durumda. lafını esirgemiyor. helal olsun.
  • dobra hoca, mevzulara bodoslama dalıyor. gözünü budaktan sakınmadan içinden geçen neyse onu söylüyor, helal olsun.
  • ana akim turk medyasinin dun geceki teke tekte bugini bulmus ve soylemek istedigini (soylenmesi gerekeni) kendi uslubunca soyleyebilmis bir hocadir. tebrik ediyorum kendisini.
hesabın var mı? giriş yap