şükela:  tümü | bugün
  • bir tbl hakemidir. doktordur. afedersiniz berbat da mac yonetir.
  • hakemliğinin yanısıra uludağ üniversitesi veterinerlik bölümünde doçenttir.
  • g.saray-banvit maçında sarı-kırmızılı taraftara küfretmesine rağmen,hiç bir ceza almamış; ödül niyetine 29 aralıktaki galatasaray- fenerbahçe maçına atanmıştır.
  • yönettiği galatasaray maçlarının hiçbirinde adil olduğuna rastlayamadım. son örnek bugün oynanan olin edirne maçında yaşandı. galatasaraya karşı bir antipatisi olduğu muhakkak.
  • olin edirne galatasaray cc maçında gösterdiği yanlı tutumdan dolayı, oktay mahmudi maç sonu şunları söyledi:
    "benim canım acıyor. insanların emeğe karşı olan saygısızlığını görmemek için en iyisi buralardan gitmek. istifa mı etmek gerekiyor? insanların uyanması ve bu çirkefliği durdurmak için istifa mı etmek gerekir? şu anda burada bulunmaktan tiksiniyorum."

oktay mahmudi'yi bile çıldırtma kabiliyetine sahip olduğu için tebrik ediyorum kendisini. misyon tamamlandı tebrikler.
  • bu adamın en ufak bir önemi olan bir galatasaray maçına verilmesi o maçı galatasaray'ın kaybedeceğine delalettir.bu haftaki maçla tamamen alakasız olarak yazıyorum bunu.hakemin bu olduğunu görünce umudu kestim ben zaten.

geçmişinde büyük bir travma falan olması lazım...kötü hakem değil çünkü.sadece galatasaray maçlarında galatasaray aleyhine hata yapmayı çok seviyor.
  • bursa bölgesinde fiba klasmanında bulunan tek hakemdir. hakemliğinin yanısıra uludağ üniversitesi veteriner fakültesi dekanıdır, ayrıca aynı fakültede iç hastalıkları bölümünde profesördür. hocamızdır. laubalilikten hiç hoşlanmaz, alçakgönüllülüğünden olsa gerek, öğrencilerine "abicim" diye hitap eder.
  • nedense izlediğim hiçbir kritik maçı iyi yönetememek gibi bir huyu var kendisinin...
  • paçoz insanlardan hoşlanmaz. olur da kendisinden sözlü sınava girecek olursanız güzel giyinin, temiz olun ve gülümseyin.
  • 11 hafta maçında galatasaray telekom maçının hakemidir.
    taraftarımızın yarın ona özel ilgi göstereceğini düşünüyorum.

edit: bugün 25 aralık 2011 galatasaray mp türk telekom maçı'nda kendisi protesto edilmiştir ve
    kendisi şu slogana maç başlamadan anons yaptırmıştır ''engin dogruyu söyle kac para aldın!''