• umarım adalet en kısa sürede yerini bulur. yakınlarına başsağlığı diliyorum.
  • bir adalet çağrısıdır. biz de kulak verip elimizden geleni yaparız.
  • abisinin mesaj atması sayesinde öğrendim ben de. ailesine sabır diliyorum. umarım yapan cezasını çeker diyeceğim de bu ülkede resmen şansa yaşıyoruz. umarım bir gün adalet o kadar iyi işlemeye başlar ki bu tip orospu çocuklarının cezasız kalmayacağını bilerek uyuyabiliriz geceleri.
  • malesef ülkemizdeki ensesi kalın insanların üstünü kapatmaya çalıştığı bir başka olay. yok mu şöyle ensesi daha kalın olan ve bu olayların üstüne yürüyecek devlet adamı? yoksa bunlar devletten daha mı büyük?
  • gencecik bir insanın hayatına malolan bir olayın hala sağlıklı bir yargılanma aşamasına gelmemesi çok acı. umarım adalet en kısa zamanda yerini bulur.
  • gencecik sönen bir hayat daha ve faili taksirli gerekçesiyle ne yazık ki sokakta geziyor...

nasıl bir hızla gidiyordu ki çocuğun organları bile bağışlanamaz halde kalmış...

insanlığınız, hukukunuz batsın.
  • çaylak arkadaşın mesajıyla haberdar olduğum olaydır.
    başınız sağolsun.inşallah adalet yerini bulacaktır.
    bu olayı gündemde tutmak gerekir.
  • nasıl bir insanın nüfuzu masum bir gencin hayatından daha değerli olabilir anlamadığım adaletsizlik?
  • trafik kazası bu ülkede adam öldürmenin
    yasal yoludur.
    merhum için de böyle olmuş.
    derhal kanun değişmelidir.
    trafiğe aklı becerisi siniri yetmeyen
    insanı düşünmeyen çıkmasın.
    bir an önce kimlik değiştirenler önce kanunları yanıltmaktan sınra da can almaktan yargılansın.
    hükümet kameralardan ne isterse bulur.
    vicdanlar rahatlasın yeter.
  • gelen bir mesajla haberdar olduğum olay. cidden hem çok üzücü, kahredici ve isyan ettiren bir olay.

maalesef adalet denen kavram, bu ülke topraklarını terk edeli uzun zaman oldu. failin apaçık belli olduğu bu ve bunun gibi bir çok olayda, hukuğun nasıl yerle yeksan edildiğine o kadar çok tanık olduk ki...evet bu ülkede yasalar bazı kişi ve kişiler için geçerli değil. yapılan her kötülük işte böyle yanlarına kar bırakılmak isteniyor. ilahi adaletin tecelli bulacağı fikrine sarılmak ise kocaman bir züğürt tesellisi.

iş, bundan canı yanan kişilerin sağduyusuna kalıyor. adaleti kendi sağlamak isteyip, göze göz dişe diş demeyeceklerine olan tuhaf inanca. bu insanların öfkesi, kini, acısı kendi kendine dinecek nasılsa fikrinden o denli eminler ki...
hesabın var mı? giriş yap