şükela:  tümü | bugün
  • teledünya'nın bir üst paketinde bulunan ingilizce eğitim kanalı.

http://tr.wikipedia.org/wiki/english_club_tv
  • tivibu web'te de bulunan ingilizce eğitim kanalı.
  • agustos 2008 de yayın hayatına başlamış olan kanal,türksat teledünya üst pakette hizmet veriyor...faydalı egitici,çesitli seviyelerde ingilizce dil egitimi vermesi ve görsel videoları ile bizlere bir turist havasında dünyayı dolaştırıyor...hergün 15 dakikamı ayırıyorum...ingilizce ancak dinleyerek öğrenilir diyenlerden isen, bu kanalı mutlaka izle derim.
  • teledünya üst pakette yer alan en güzel kanal. hd yayına da geçmiş.
  • pronunciation ile alakalı çok güzel detaylar veren programlara sahip tv kanalı. izleyin ve izlettirin efenim.
  • filbox paketinde de hd olarak bulunan ve dil öğretiminde oldukça başarılı olan kanal. seviyelere göre programlar olan kanalda telaffuz, kelime öğretimi, gramer konuları ile ilgili yayınlar yanında klasik olarak haberler, spor, hava durumu yayınları da bulunuyor. bulunuyor. ayrıca giriş seviyesi fransızca dersleri de mevcut. hemen her programı ingilizce altyazılı olarak yayınlanıyor. gayet güzel filmler de yayınlıyorlar ki bugün inanılmaz aile ve benjamin button'ın tuhaf hikayesi filmlerini yayınladılar. her gün bir kaç saat izlenirse ingilizcenizi listening ve reading konusunda oldukça geliştirecektir.
  • valla nedenini bilmiyorum ama ben bu kanala fena tutuldum. çok güzel, keşke biz çocukken de olsa imiş bu kanallar.
  • hava durumu programlarında türkiye'yi haritadan silen tv kanalı.

kuzey kıbrıs da yok haritada. eğer avrupa olarak düsünüldüyse en azından trakya ve istanbul'un olması gerekirdi. komik.

kanıt görsel
  • ingilizce eğitimi konusunda çok başarılı kanal. görsel ile anlatmalarından dolayı akılda kalıcı.. ilgiyle izliyorum.
  • hergün saat 15.00'te bir animasyon-çizgi film ve her akşam saat 21.00'da güzel bir filmi ingilizce altyazı ve dublajsız yayınlayan ve ingilizceyi çeşitli düzeylere göre hazırladıkları programlarla öğretmeyi vaat eden bir tv kanalı. uyduda filbox ve tivibu platformlarında yeralmaktadır.