• brian molkonun davulları caldıgı söylenen placebo sarkısı, sleeping with ghosts albümünden...
  • oldukça eğlenceli bir placebo şarkısı. elektronik gibi başlayıp korkutabiliyor insanı. zamanla loop halinde dinlenen bir şarkıya dönüyor kendisi.
  • sozlerini de yazayım tam olsun

always stays the same
    nothing ever changes
    english summer rain
    seems to last for ages (x2)

im in the basement
    you're in the sky
    im in the basement baby
    drop on by (x2)

always stays the same
    nothing ever changes
    english summer rain
    seems to last for ages

hold your breath and count to ten
    let's fall apart, start again
    hold your breath and count to ten
    start again, start again
  • canlı halinin nasıl olucagını, kimin ne calıcagını falan cok merak ettigim sarki.. brianın ne düzeyde bateri calabildigini merak edenlere de acikca cevap vermekte*
  • küçük kardeşimin "ıssız bir şarkı" olarak nitelediği; diğer kardeşiminse üzerine playback yapmaktan kendini alamadığı; bana da hoş vakit geçiren bir cumartesi öğledensonrası eğlencesi olan şarkı.
  • "ben yerdeyim sen gokte, dusuversen asagiya" temali, keyifli ve tribal bir placebo sarkisi. hakkaten de bu ingiliz yaz yagmurlari bitmeyecek gibidir, cok gittim ben londra'ya felan..
  • albumun basindan beri suregelen alisilmadik elektronik havanin zirveye ulastigi sarki.bundan sonra sleeping with ghosts gelir ve normale donersiniz. taa ki 6.sarkiya * kadar...
  • 13 eylül placebo konserinde brian'ımız canımızın yerde yatar bir halde 'i'm in the basement', elini havaya kaldırıp gökyüzünü işaret ederekten 'you're in the sky' demesiyle içimi paramparça etmiş, ne zaman duysam kendimi yerlere atmama sebep olmuş şarkıdır. "hold your breath and count to ten" diye başladığı anda bir çeşit transa geçirir kişiyi, üst üste tekrarladığı "start again"lerde doruğa ulaştırır*. ve de hak vermeden olmaz "always stays the same nothing ever changes" sözlerine...
  • başlangıcına bayıldığım placebo şarkısı.
    im in the basement
    you're in the sky
    im in the basement baby
    drop on by sözleri nasıl yaaaaaaaaaaaa dememe neden olmuştur.
  • klibini bugün izlediğim placebo şarkısı. ancak şarkının daha farklı bir versiyonuna klibi çekmişler, hoş olmuş. theme olarak da aynı albümdeki* önceki kliplerden farrklı. (bkz: bitter end) (bkz: this picture)
    ancak o kırmızı rujlu şarkı söyleyen zat brian molkoya hiç de benzeyememiş.
hesabın var mı? giriş yap