şükela:  tümü | bugün
  • istanbul'da en ucuza,en iyi ingilizce kursuna gitmek isteyenlerin uzun araştırma dönemleri sonunda tercih ettiği kurs.başarısız olduğunuzda kursu tekrarlama imkanı veren dil okulunun,
    nasıl bir aymazlık dönemime denk geldi de başarısız olmayı akıl edemedim diye düşünüp kafamı taşlara vurma isteği doğuran başlığı..
  • günümüz itibariyle yurtdışı eğitim danışmanlığı departmanının kapanmış olduğunu öğrendiğim kurum..
  • kadıköy şubesinde barındırdığı öğretmenlerden lucas'ı kayıt bürosuna yerleştirse, seviye tespit için gelen her heteroseksüel dişinin kayıt yaptıracağına inandığım kurum.
  • interlang, kültür dersaneleri, fatih dersanesi, dersanem dersanesi ve doğa okullarının kardeş kuruluşu.
  • içinde türlü oyunların döndüğü, çalıştırdığı öğretmenlerin bazılarının gerçekten iyi bazılarının ise ingilizceyi orda öğrendiği, dolayısıyla da eğitim olarak bazen başarılı bazen başarısız kendisine dil okulu diyen ingilizce kursu.
  • kursu satıncaya kadar satıs temsilcilerinin tacizi bırakmadıgı ama kayıt asamasından sonra kimsenin sizi tanımadıgı, esnek odeme planı v.s. reklamları olmasına ragmen taksidinizi 1 gun gec yatırdıgınızda faiz uygulayan kotu ama bir o kadarda ingilizcenin en iyi ogrenebilecegi adreslerden biri. tum hocaları yabancı olmakla birlikte aktivite ve grammar sınıflarından yararlanabilir gunluk yasamınıza en uygun kurs saatlerini secerek kursa rahatlıkla devam edebilmektesiniz.
    seviye tespit sınavının hangi seviyeyi neye gore tespit ettigi konularında bariz süphelerim bulunmaktadır..
  • 6 kurluk bir kurstur. fiyatı ise tek kur 900 milyondan başlamaktadır. (bkz: oha falan olmak) fazla söze gerek yoktur.
  • toefl programları 1.250.000.000 tl olan kurulus.
  • level 5 te hala ingilizce cümle kuramayan insanların olduğu ingilizce kursu.
    nasıl seviye tesbit sınavı yapıyosa adamlar
  • kadıköy halitaga caddesindeki subelerinde son 1 yılda çok şey değişti:ozellikle yonetımın değişmesiyle gerçek mesleği öğretmenlik olan veya ingiliz dili okuyan yabancı hocaları postalayıp yerlerine amerikanın köylüsünü getirip ingilizce öğretmeye calısıyorlar.yönetimin öğrencilere karsı herdaim ilgisiz olması ingilizce öğrenmenize köstek olabilir zira sık sık öğretmen değişiklikleri olur;kendi memleketinde alakasız bişi okumuş birini başınıza dikip paso geyik yapar dil adına pek bir şey öğrenemezsiniz.öğrenci çekmek için hertürlü taklayı atan yönetim,iş sizin kursla ilgili sorunlarınıza gelince en mutsuz devlet memurundan bile ilgisiz olur.

bütün bu olumsuzluklara rağmen bazı öğretmenlerin insanüstü gayretleriyle bişiler öğrenebiliyor insan.dısardan el ilanlarına kanıp çok şey beklemeyin.