şükela:  tümü | bugün soru sor
 • an itibariyle türkiye'de de faaliyet göstermeye baslamis ingilizce ögrenme platformu.
  oldukca yenilikci ve faydali oldugu konusunda ciddi duyumlar var.

  www.englishcentral.com
 • izledigimiz videodaki konusmacinin soylediklerini tekrar etme suretiyle kendi kendimize pronunciation calisabilecegimiz harika, cok akilli bir platform.
 • dün itibariyle tanıştığım, ingilizceyi geliştirmeyi kafaya koyan kişiler için, kurslardan çok daha etkili olacağına inandığım bir ingilizce öğrenme platformu.

  duyduğum kadarıyla amerikaya dışarıda gelen öğrencilere de bu siteyi öneriyorlarmış. (bkz: asparagas)

  www.englishcentral.com
 • aylık 30$ olması dışında güzel bir site. bi yolu olsa da ucuza kullansak.
 • kemerburgaz üniversitesinin bel bağladığı platform
 • en az pre-intermediate seviyesindeki öğrencilere çok yararlı olacak, online ingilizce eğitim sistemidir.
  premium ve platinium olarak iki çeşit üyelikleri mevcuttur. premium abonesi olursanız 10 videoda 1 adet birebir 20 dk lik ders kazanıyorsunuz.
  ancak bu videoları bitirmek, youtube taki videolari izlemeye benzemiyor. hem dinleme, hem yazma, hem telaffuz ederek bir videoyu bitirmelisiniz ki 10 videoda 20 dk lik birebir ders kazanabilesiniz.
 • ingilizcenizi geliştirmek istiyorsanız harika bir site. eğer anlık bir hevesle alırsanız büyük ihtimal pişman olcağınız ama gerçekten kullanmak isterseniz size skype üzerinden görüntülü ve canlı özel ders imkanı bile sunan harika bir sitedir. büyük video arşivi sayesinde ilgi alanınızı izleyerek yani sıkılmadan dilinizi geliştirirme imkanı sunar.
 • günlük 1 dersin 25 dk'dan oluştuğu ama bu sürenin de verimli geçtiğini gözlemlediğim bir sistemi işleten kurum. fiyatları uygun, indirim sık sık yapılıyor, müşteri hizmetleri fena değil, ricaları kırmıyorlar. gelişim sağlamaya yardımcı oluyor, faydalanan değilim ama faydalanandan ötürü faydası olduğunu gördüm.
 • bir ingilizce öğretmeni olarak şiddetle tavsiye ediyorum.
 • bugün ücretsiz online değerlendirmesi sonucunda göndermiş oldukları raporu inceledikten sonra işlerini oldukça ciddiyetle yürüttüklerini düşündüğüm kuruluş. -açıkçası görüşme sırasında kesin kapatmaya yakın kredi kartı bilgilerimi isterler, vermezsem tehdit ederler huzursuzluğuyla konuştum dhhdhf.-

  değerlendirme, skype üzerinden eklediğim filipinli çok tatlı bir kadınla yaklaşık yarım saatliğine kendini tanıtma, sorduğu bazı basit sorulara cevap verme tarzında ilerledi. görüşme tamamlandıktan kısa bir süre sonra da “benim derslerim” kısmında konuşma sırasındaki akıcılığım, gramer bilgim, iletişim kurabilme seviyem, telaffuzum değerlendirilmiş ve detaylı bir şekilde raporlanmıştı. görüştüğüm hoca da bir paragraf kadar ingilizce seviyemden ve nelere odaklanmam gerektiğinden bahsetmiş. hatta konuşmada yaptığım gramer hataları da değerlendirme kısmına not alınmıştı ki bu oldukça faydalı.

  hocanın telaffuz konusuna fazla titiz yaklaştığını düşünüyorum ama eksiklerimi görmek, ieltste olası puanımı anlamak için çok güzel bir deneme oldu. şimdilik ücretsiz kullanıma devam edip, bir süre daha inceleyip ilerde premiuma geçmeyi planlıyorum.

  premium kullanan arkadaşlar yeşillendirip görüşlerini benimle paylaşabilirlerse çok sevinirim.

  edit: burdan bir arkadaşın olumlu yorumları üzerine 3 aylık platinum paket satın aldım. düşüncelerimi önümüzdeki günlerde paylaşacağım.