şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle türkiye'de de faaliyet göstermeye baslamis ingilizce ögrenme platformu.
    oldukca yenilikci ve faydali oldugu konusunda ciddi duyumlar var.

www.englishcentral.com
  • izledigimiz videodaki konusmacinin soylediklerini tekrar etme suretiyle kendi kendimize pronunciation calisabilecegimiz harika, cok akilli bir platform.
  • dün itibariyle tanıştığım, ingilizceyi geliştirmeyi kafaya koyan kişiler için, kurslardan çok daha etkili olacağına inandığım bir ingilizce öğrenme platformu.

duyduğum kadarıyla amerikaya dışarıda gelen öğrencilere de bu siteyi öneriyorlarmış. (bkz: asparagas)

www.englishcentral.com
  • aylık 30$ olması dışında güzel bir site. bi yolu olsa da ucuza kullansak.
  • en az pre-intermediate seviyesindeki öğrencilere çok yararlı olacak, online ingilizce eğitim sistemidir.
    premium ve platinium olarak iki çeşit üyelikleri mevcuttur. premium abonesi olursanız 10 videoda 1 adet birebir 20 dk lik ders kazanıyorsunuz.
    ancak bu videoları bitirmek, youtube taki videolari izlemeye benzemiyor. hem dinleme, hem yazma, hem telaffuz ederek bir videoyu bitirmelisiniz ki 10 videoda 20 dk lik birebir ders kazanabilesiniz.
  • go ! go ! turn left abi demeye bir son vermek ve pratiğimi geliştirmek için kayıt olduğum 3 aylık premium üyelik aldığım uygulama. bakalım verdiğimiz paraya değecek mi. her gün 20 dk ingilizce sohbet etmek için para veriyorsun bi nevi.

aylar sonra: evet verdiğiniz paraya değiyor o konuda sorun yok. fakat başka siteler de varmış bu konuda hizmet veren onları da değerlendirin derim.
  • yeni duydum.
    ingilizce öğrenmek isteyenlere çok faydalı olduğu söyleniyor. kullanmayı düşünüyorum.
  • günlük 1 dersin 25 dk'dan oluştuğu ama bu sürenin de verimli geçtiğini gözlemlediğim bir sistemi işleten kurum. fiyatları uygun, indirim sık sık yapılıyor, müşteri hizmetleri fena değil, ricaları kırmıyorlar. gelişim sağlamaya yardımcı oluyor, faydalanan değilim ama faydalanandan ötürü faydası olduğunu gördüm.