• an itibariyle türkiye'de de faaliyet göstermeye baslamis ingilizce ögrenme platformu.
  oldukca yenilikci ve faydali oldugu konusunda ciddi duyumlar var.

  www.englishcentral.com
 • izledigimiz videodaki konusmacinin soylediklerini tekrar etme suretiyle kendi kendimize pronunciation calisabilecegimiz harika, cok akilli bir platform. özel canlı dersleri de var. baya geliştirdiler yıllar içinde.

  2024 itibariyle güpgüncel %60 indirim linki
 • dün itibariyle tanıştığım, ingilizceyi geliştirmeyi kafaya koyan kişiler için, kurslardan çok daha etkili olacağına inandığım bir ingilizce öğrenme platformu.

  duyduğum kadarıyla amerikaya dışarıda gelen öğrencilere de bu siteyi öneriyorlarmış. (bkz: asparagas)

  www.englishcentral.com
 • aylık 30$ olması dışında güzel bir site. bi yolu olsa da ucuza kullansak.
 • ingilizcenizi geliştirmek istiyorsanız harika bir site. eğer anlık bir hevesle alırsanız büyük ihtimal pişman olcağınız ama gerçekten kullanmak isterseniz size skype üzerinden görüntülü ve canlı özel ders imkanı bile sunan harika bir sitedir. büyük video arşivi sayesinde ilgi alanınızı izleyerek yani sıkılmadan dilinizi geliştirirme imkanı sunar.
 • on edit: asagida biraktigim linke tiklayarak uye olursaniz %60 indirim kazanirken bana degil gelisimine onem veren bir arkadasa da katkiniz olacak. teşekkürler.

  indirim icin tiklayiniz

  birçok uygulama denemiş birisi olarak en yararlı bulduğum mobil uygulamadır. ilk olarak hem android hem de ios icin olduğunu söylemekle başlıyorum. ayrıca web sitesinden de giriş yapabilirsiniz. temel ingilizce bilginiz var ve kem küm konuşabiliyorsanız birkaç deneme videosu ve ücretsiz deneme dersinden sonra paralı üyeliğe geçmenizi tavsiye ederim. ben 3 aylık 200 tl olan pakete kayıt yaptırdım. 10 videoda 1 tane özel konuşma dersi hakkınız oluyor. hocalar genellikle filipinlerden ve aksanları ortalama bir seviyede. ingilizce öğrenmede tavsiye edilen metod bir çocuğun öğrenmesi ile aynı yoldan gitmenizdir. bu uygulama da tam olarak bunu yapıyor aslında. önce izleyip dinliyorsunuz daha sonra yazıyorsunuz ve telafuz ediyorsunuz. diğer birebir konuşma dersi yapılan online kurslardan en büyük farkı ve artısı izlediğiniz videolar üzerinden belirli sorular ile hoca ile konuşma dersi yapmanız. seçim size ait.
  daha önce farklı bir uygulamadan aldığım online speaking derslerinde hoca bakıyordu ben konuşamıyorum alıyordu sazı eline anlat babam anlat bir bakıyordum süre bitmiş.

  özetle;

  artıları:
  1- belli bir konu üzerinden yapılan speaking
  2- doğru ingilizce öğretme metodu
  3- kullanışlı mobil uygulama
  4- popüler konu başlıklarına göre ayrılmış videolar
  5- ders sonrası gönderilen ders raporu

  eksileri:
  1- hocaların filipinli olması ve telafuz konusunda bazen sıkıntı yaşanması.

  bu uygulama ile beraber bir de ekitap okuyucu alıp her gün bir parça okumayı alışkanlık edinirseniz olur o iş.
 • günlük 1 dersin 25 dk'dan oluştuğu ama bu sürenin de verimli geçtiğini gözlemlediğim bir sistemi işleten kurum. fiyatları uygun, indirim sık sık yapılıyor, müşteri hizmetleri fena değil, ricaları kırmıyorlar. gelişim sağlamaya yardımcı oluyor, faydalanan değilim ama faydalanandan ötürü faydası olduğunu gördüm.
 • bir ingilizce öğretmeni olarak şiddetle tavsiye ediyorum.
 • premium kullanan arkadaslarin yorumlarini bekledigim , cok tatli ingilizce kelime ogrenme ve telaffuz pratiği veren site.
 • bugün denediğim program. farkettim ki kadın türkçe biliyor lan öğretmişiz anasını satayım eyvallah falan çekti bana. premium kodum da vardı oh mis fena değil şimdilik. yanlış telaffuz ettiğim kelimeleri not etmiş galiba görüşme sonlanırken bana doğrusunu söylettirdi ve rapor yolladılar çalışma prensibi hoşuma gitti bakalım.
hesabın var mı? giriş yap