şükela:  tümü | bugün
 • altınordu-adana demirspor maçında verilen penaltının haksız olduğunu düşünerek topu dışarı atan oyuncu. araçsal rasyonel davranışların makbul olduğu çağımızda dürüstlüğüyle gözlerimizi yaşartmıştır. bu arada insanın aklına kendisine faul yapılan oyuncunun neden önceden hakemi uyarmadığı sorusu da gelmiyor değil. detayı bilmiyorum ama umarım futbol hayatı boyunca bu dürüstlüğünü korur ve başarılı bir oyuncu olur.
  buradan bakabilirsiniz
 • bugün penaltı olmadığını düşündüğü için vuruşu bilerek dışarıya atmıştır. bu sebeple de altınordu spor kulübü tarafından tebrik edilmiştir.
 • çok keskin bir tekniği yok, ince işler yapmıyor ama rakip yarı sahanın her yerine ayak basan, icabında kendi ceza sahası önlerine kadar rakip kovalayan tarzıyla sahada fark yaratan bir görüntüsü var, defansif katkısı bir forvet için fazlasıyla var, fizik kalitesi ortalamanın üstünde, oyun aklı yaşının ötesinde. saçma işlere girmeden pratik oynaması olsun, oyun akışına katkı vermesi olsun genel olarak çok düzgün bir modern forvet profili çiziyor, bu ivmesini sürdürürse daha iyi yerlere gelecektir.
 • çok büyük topçu olacak bu çocuk. cengiz ve çağlar'in forvet versiyonu diyebiliriz
  tarzı için gol vuruşu çok iyi olan ispanyol forvetler gibi diyebilirim. artısi alan, veren, basan, indiren, hareketli pres yapan türk tipi forvet olarak yetiştiriliyor
 • her geçen gün daha iyiye gidiyor, geleceği çok parlak. aklı varsa avrupaya atar kendini.
 • 12 şubat 2021 tarihindeki ankaraspor - altınordu maçında 1'i penaltıdan 2 gol atmış bir de asist yapmıştır hey maşallah .
  edit : sonucu yazmamışım 0-3
 • süleyman, embiya, fatih, onur, kadir bir türlü istenilen parlamayı ve seviyeyi gösterememişti. sonunda bir santrafor çıkardılar. çok iyi ilerliyor. keşke süleyman güneş'ide takımda tutsalardı.
 • altay maçında forvet başlayıp iki farkla öne geçtikten sonra ortasahaya geçen takımın stoperi kırmızı gördükten sonra da stopere geçen 18 yaşındaki genç oyuncu.

  garip olan bütün mevkilerde de gayet iyi oynadı maç boyunca.
 • geleceğin ilhan mansız' ı olacak gibi duran, gelişimine her gün devam eden 18'lik wonderkid.
 • futbolu bilen, beyni ile oynayan bir futbolcu; bence bir futbolcuda ilk olarak bu çok önemli. yani ceza sahasında gerektiğinde topu saklamaya çalışıyor, gerektiğinde pas veriyor, bitiricilik özelliği de iyi durumda. yine de henüz süper lig seviyesinde mi bilmiyorum, bir sene daha altınordu da pişebilir.

  birinci ligde forvetler, süper lige göre çok daha rahat vuruş açısı buluyor, defans oyuncuları da daha amatör. bu çocukta kesin olarak potansiyel var ama akranı olan ali akman gibi de değil yani. pas, dribbling ve pozisyon bilgisi olarak kendini geliştirmesi lazım. daha çok topla buluşması ve topu ayağından daha hızlı çıkartması gerekiyor. süper ligde üst sıra takımlarda olmaz. üstüne düşülmesi lazım, bizim dört büyüklerde uğraşmaz pek. alt sıra takımlarda da forvetler çok az pozisyon buluyor, bir de tecrübeli olan oynasın gibi bir algı var. bence enis ya yurtdışına gitmeli, (hollanda, almanya 2 gibi) ya da bir sene daha altınordu da pişip bu kez 2-3m bedel ile üç büyüklerin yolunu tutmalı. para verilen oyuncu illa ki süre buluyor.

hesabın var mı? giriş yap