şükela:  tümü | bugün
 • her anlamda zor durumdaki kızdır.

  hem engelli, hem cinselliğini yaşamak için bir çıkış yolu bulmakta sorunu var hem de kız kardeşini/ablasını aldatmanın vicdani yükünü taşımak zorunda kalmış.

  bu kıza atarlanmak, iğrençsin, ahlaksızsın filan diye saydırmak mümkün de acaba yerinde olsak ne yapardık?
  zor dostum zor!
 • (bkz: kızlar soruyor)
  alttaki yorumların hepsi erkeklere ait
  ekşiden umudu kesenler oraya gitti
  bir kaç haftadır seks başlıkları azalmıştı
  oradalarmış demek ki
 • (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)
  t: saçma salak bir web'de garip bir kız.
 • dünya gerçekten böyle iyi yürekli insanların hatırana dönüyor. sen ben belki bir hal hatır sorup geçiştiririz ama enişteyi görüyor musun nasıl bir fedakarlık içinde...
  herkesin ders çıkartması gereken serinlikte bir hikaye
 • muhtemelen yalan bir girdi ama gerçek olduğunu düşünerek bir yorum yazalım...

  üstte yazan bir arkadaş "cinselliğini yaşamak için bir çıkış yolu bulmakta" demiş. arkadaşı suçlamak için demiyorum ama aslında en büyük sorunlarımızdan biri bu bakış açısı. kız engelli olunca yaptığı terbiyesizlik, hatta namussuzluk normal mi oluyor? kendimi düşünüyorum, kardeşimin eşi olsa, haliyle benimle de iyi anlaşacak `:çünkü şeker gibi insanım, benimle iyi anlaşmamak mümkün mü` , iyi anlaşıyor diye benim cinsel kaygılarımı gidermesi mi gerekecek? benim böyle bir beklentiye girme hakkım, namussuzluk yapma hakkım mı var?

  buradaki temel soru (bkz: cinsellik zevk midir ihtiyaç mıdır) sorusu. cinsel olarak rahatlamanın bir ihtiyaç olduğunu düşünüyorum ama senin bir ihtiyacın olması, sana namussuzluk yapma hakkını vermez. bu, bir sempatiklik de kazandırmaz. cinsel olarak rahatlamak ihtiyaç olabilir ama burada çizgi asılmış, iş zevke dökülmüş. insanı , hayvandan ayıran nokta bu. sırf arzuları var diye sınırsız bir şekilde davranmaz, kendine sınır koyabilir... eğer diyorsanız ki "enişte ile baldız, ikisi de istiyorlarsa sevişsinler" o ayrı bir tartışma ama bu konuda 'engelli' kartını oynamak fazladan terbiyesizliktir.
 • tamamen fantazi ürünü olduğunu düşündüğüm olay.
  değilse de aferin. böyle devam..
 • yüksek ihtimal zihinsel engelli bir kızın, grinin tonları arasında geçen fantazi dünyası.
 • en az 3 sezon tutar...