şükela:  tümü | bugün
  • insanın iştahını kapatan rus, sanki kolları başkasında monte edilmiş gibi.
    21 yaşındaki kirill tereşin, herkül olmak için yağ asitleri içeren madde enjeksiyonu ile bir ayda 64 santim genişliğinde pazılara sahip olmuş. kollarındaki çatlaklar ne kadar zorlama olduğunun ispatı.

https://www.youtube.com/watch?v=l0-qk5cvmps
  • (bkz: beden algisi bozuklugu)

kimse su tipleri elinden tutup bir psikiyatriste goturmuyor mu arkadas
  • kolluk takmış çocuk gibi görünmek için kendine fazla zarar vermiş rustur.
  • ufak bir çocukken daha oturduğumuz apartmanda tüm çocuklar "kızlı erkekli" aparmanın girişinde serin, ve valide sultanların göz kontrollünde olduğumuz bir yerde elimizde ki tüm oyuncakları orta bir yerde birleştirir harman yapardık, yine böyle bir gün bir de baktım, oyuncaklardan yeni formlar oluşmaya başlamıştı bu rus bebeyi görünce aklıma , kızın bebeğine benim fırdöndü,monte olmuştu bir keresinde ayrılmamıştı, validelerin yanına gittik dedik;
    -annneaa cindy böyle kaldı
    - (avına salto yapan bir şahinin hışmıyla rojin teyze) siz ne şeytan çıkartığısınız siz napıyonuz oyuncaklara bak, sizi b*k yiyesiceler ,hepsini atıcam akşam.
    diye bir karşılık almıştık. sebebini o gün anlamamıştım, sonrasında bu tepkiyi başka şeylere yorduğum da oldu
    o günden sonra genetik bilimine hiç merak salmadım sanırım iyide yapmışım
    eğer birgün sorarlarsa "at ve kelebek" nedir diye
    aha budur derim
  • yanlış bir ifadedir. kol kası yerine kol çevresine ifadesi kullanılabilir. synthol denilen şey sadece silikon gibi bir şişkinlik sağlamaktadır ve kas kütlesini artırmaz.
  • tersten temel reisdir.

pıhtılaşmış kan barındıran 2 adet kolumsudur. çok değil bir seneye kalmaz ameliyatla yüzleşebilir. nasıl bir gerizekalıysa artık yazık ailesine.

şu sporu doğal şekilde yapmak neden bu kadar zor anlamıyorum. her insanın kendine has bir metabolizması ve beden yapısı var. anatominde olmayan şeyi zorla oraya koyamazsın.

misal kolun kalınlığı mezomorf vücut yapısına sahip birisinde maksimum 45 cm olacaksa bunun üstüne ancak ilaçlar ve streoidlerle çıkabilirsin. ancak bu da kas yapına zarar verir.

doğal olanın maksimumuna eriştiyseniz kendinizi zorlayıp absürt görüntü elde etmek istiyorsanız bunun sonucunda ilerde pişmanlık yaşamanız ve bu pişmanlık neticesinde oluşacak psikolojik rahatsızlıkları saymıyorum bile.

edit: buradaki malın vücut yapısı ektomorf karaktere benziyor ve büyük ihtimalle bu sebepten kompleksli bir psikolojiye sahip. yazık zamanında nasıl dalga geçtiyse artık arkadaşları kollarının inceliği ile...
  • (bkz: yaran yanlış okumalar)
    ereksiyon ile 64 cm kol kasına sahip olan rus.
  • 64 mm küp beyni olmayan insan evladının işidir.