şükela:  tümü | bugün
 • insanın iştahını kapatan rus, sanki kolları başkasında monte edilmiş gibi.
  21 yaşındaki kirill tereşin, herkül olmak için yağ asitleri içeren madde enjeksiyonu ile bir ayda 64 santim genişliğinde pazılara sahip olmuş. kollarındaki çatlaklar ne kadar zorlama olduğunun ispatı.

  https://www.youtube.com/watch?v=l0-qk5cvmps
 • (bkz: beden algisi bozuklugu)

  kimse su tipleri elinden tutup bir psikiyatriste goturmuyor mu arkadas
 • 20 kiloluk ağırlığı bile kaldıramaz.
 • kolluk takmış çocuk gibi görünmek için kendine fazla zarar vermiş rustur.
 • yanlış bir ifadedir. kol kası yerine kol çevresine ifadesi kullanılabilir. synthol denilen şey sadece silikon gibi bir şişkinlik sağlamaktadır ve kas kütlesini artırmaz.
 • tersten temel reisdir.

  pıhtılaşmış kan barındıran 2 adet kolumsudur. çok değil bir seneye kalmaz ameliyatla yüzleşebilir. nasıl bir gerizekalıysa artık yazık ailesine.

  şu sporu doğal şekilde yapmak neden bu kadar zor anlamıyorum. her insanın kendine has bir metabolizması ve beden yapısı var. anatominde olmayan şeyi zorla oraya koyamazsın.

  misal kolun kalınlığı mezomorf vücut yapısına sahip birisinde maksimum 45 cm olacaksa bunun üstüne ancak ilaçlar ve streoidlerle çıkabilirsin. ancak bu da kas yapına zarar verir.

  doğal olanın maksimumuna eriştiyseniz kendinizi zorlayıp absürt görüntü elde etmek istiyorsanız bunun sonucunda ilerde pişmanlık yaşamanız ve bu pişmanlık neticesinde oluşacak psikolojik rahatsızlıkları saymıyorum bile.

  edit: buradaki malın vücut yapısı ektomorf karaktere benziyor ve büyük ihtimalle bu sebepten kompleksli bir psikolojiye sahip. yazık zamanında nasıl dalga geçtiyse artık arkadaşları kollarının inceliği ile...
 • (bkz: yaran yanlış okumalar)
  ereksiyon ile 64 cm kol kasına sahip olan rus.
 • kollarına synthol enjekte etmiş bir başka moron daha. (bkz: synthol)

  synthol birçok kişinin zannettiği gibi bir steroid türevi değildir. içinde %85 yağ ( zincir trigliseridler), %7.5 lidokain ( ağrı kesici/uyuşturucu), %7.5 benzil alkol (sterilizasyonda yani mikrop öldürmede kullanılır) olan ve bölge zenginleştirme yağı olarak geçen bir maddedir.

  synthol enjekte eden kişiler dev görünümlere kavuşur ama aslında spor salonunda saatlerce ter dökerek kas kütlesi elde eden kişilerin onda biri kadar bile kas güçleri yoktur. üstelik sağlık açısından son derece de zararlıdır. kollarında yakın zamanda büyük yaralar çıkacaktır, pulmoner emboliye, sinir hasarına yol açabilir. daha kötü senaryoda ise kollarını kaybetmeye ve hatta ölüme kadar da yolu vardır.

  potansiyel zararı ve olası yan etkileri için:

  http://www.healthy-drinks.net/…f-using-synthol-oil/
 • 64 mm küp beyni olmayan insan evladının işidir.