şükela:  tümü | bugün
  • hazır şablon ve modüller ile guild sitesi oluşturmaya yardımcı olan epic servis. world of warcraft, ion, ffxiv, battlefield bad company, call of duty black ops, star wars old republic, guild wars gibi oyunlara doğrudan destek veriyorlar. http://www.enjin.com/
  • yatırım toplama amacı ve kendi değerlerini oluşturmak için enjincoin diye piyasaya çıkmışlar. ico zamanı geçse de şuan fiyatı düşük görünüyor.
  • son bir gün içerisinde %100 değerlenmesine rağmen hala yatırım yapılabileceğini düşündüğüm coin.
    düzeltmeyi bekleyin yarın alın.. bir kaç bişi atın kenarda dursun
    günler sonra gelen edit: projesini ben şahsen beğendim. bu coine güveniyorum. 2000 satoshinin altında kademeli alabilirsiniz. uzun vadede yatırım yapılabilir, ytd yazmıyorum, adını sanını bilgisini kapasitesini bilmediği bir adamın tavsiyesine güvenip evini arabasını yatıracak varsa yatırsın, banane.
  • yakın zamanda bir çıkış yakalayabileceğini düşündüğüm coin türü. birkaç oyun firması ile ödeme aracı olarak kullanılması konusunda anlaşıldığı belirtiliyor. hatırı sayılır bir miktar alıp kenara attık bakalım.
    tabii ytd.
  • bu arkadaş ikinci verge'dür haberiniz olsun. şimdi sessiz sedasız ama minecraft ekibinden her an bir sürpriz patlayabilir. ikinci istikrarlı paşam bu. ilk tabi ki verge.
  • 600'den almıştım kaç gündür yerinde sayıyordu. bugün 900 olunca sattım ama namussuz arttıkça artıyor. düşse de tekrar alsak, projeleri başarılı görünüyor.
  • yüksek potansiyeli olan altcoin. son zamanlarda ufak ufak hareketlenmeler yaşıyor . 0,20 doları kırıp o seviyelerde bir süre tutunmayı başarırsa güzel günler yakın.
  • şu ana kadar gördüğüm en sessiz ve derinden ilerleyen coin. resmen yavaş giden kapısı açık dolmuş gibi “e-5e çıkmadan bin” diyor.
  • bugün enjinlere sığmam taşarım diyor.
    (evet, sırf bu espriyi yapmak için geldim bu başlığa. şimdi siktirip gidiyorum)
  • minecraft plug in mevzusundan dolayı bugün ve yarın artış beklediğim coin.