• hikayesi dillerden dillere dolaşan inci sözlük yazarı. kırk yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim usta. şiddetle tavsiye ediyorum hikayesini. okumaya başladıktan sonra geri dönüşünüz olmayacaktır.
  • malum hikaye ile tabuları yıkan, zihinleri açan, dertli gönüllere giren olmuştur.
  • inci sözlük yazarı.(bkz: annem babama nasıl verdi acaba neler hissetti) kısa hikayesiyle edebiyatta yeni başlangıçlara vesile olabilecek kabiliyettedir. ayrıca gerçekten şizofren olmasa bu kadar iyi lanse edemez o ruh halini diye düşünüyorum.
  • muhteşem bir üsluba sahip yazar. okudukça okuyası geliyor insanın; annem babama nasıl verdi acaba neler hissetti adındaki hikayeyi.

yazdığı şeyleri ve kullandığı cümleleri okudukça, "bunu yazan birisi normal olamaz" diyor olsam da,
    cümle aralarındaki laf sokmaları veya farklı olaylara bakış açıları, kültür seviyesinin çok üst seviyelerde olduğunu göstermekte.

hee bir de; edebiyatta gösterirlerdi bize; bir metnin akıcı olması, akıcılık falan fistan. işte akıcılığa sahip metin (hikaye) budur kanımca. bize sunduğu karakter de; olaylar da gözümde canlandı hepsi. cappy - eti cin olsun, önder açıkbaş takıntısı, hiç bir tabusu olmaksızın rahatlığıyla yepyeni ve farklı bi karakter. okunası.
  • muhteşim yazmış bir yazar son entrye kadar güldürüp sonra ağlatan kaliteli bir yazar
  • güzel yazmış.
    yazarın fast food tarzı site olan inci sözlüğe üye olması gücüme gitti.
    bu adam orada değil burada yazmalıydı.
    duygulandım .
    ...
    sevgili yazar (bkz: dont judge me mom) tavsiyesi üzerine okudum.
    okumayan çok şey kaybeder.
  • çoğu türkçe öğretmenini cebinden çıkarabilecek inci yazarı.
  • sadece sonuyla değil, tüm o komik yanlarıyla da insanın ağzına sıçan yazının sahibi.
  • kafka'nın dönüşüm'ünü hatırlatan kurgusu, yerinde göndermeleri ve anlatımındaki akıcılığı ile kendini sevdiren, okurken bitmesini istemediğim yazısında insanların neler yaşadığına farklı bir açıdan değinmiş, emeğine sağlık demek istediğim yazardır.
  • yıllar sonra depresif bir ruh hali içindeyken tekrar okuyarak andığım yazardır. hikayesi ilk başlarda sıkıcı gelebilir, okumaya devam ettikçe sizi bağlar ve soluksuz bitirirsiniz. bu adamı tanımak isterdim.
hesabın var mı? giriş yap