şükela:  tümü | bugün
436 entry daha
  • bu akşam da ne güzel bir pas, ne bir dripling, ne bir şut, ne bir gol göreceğiz kendisinden. sonra vasat övücü geri zekalılar gelecek ve çok koştu yea, çok spr adam abiiii ya acayip faydalı diyecekler bu sikik için. sırf bu yürümekte bile zorlanan pezevenk yüzünden diazemimi alıp öyle izleyeceğim maçı. hadi bakalım yap şovunu amk embesili.
  • tam bir azman. çok canlar yakacak çok... bu ligde içinden geçmediği kimse kalmaz bu gidişle.
  • geldiği günden beri ziyan. ferdi yi izlemeyi tercih ederim
  • sezon boyunca ligde tek 1 (bir) gol atarsa eğer başarılı sayıp eleştiri yapmayacağım futbolcu.
  • gol atmayan defansif forvet familyasından bir tane daha. sinan çok daha iyi bir oyuncu o kanat forveti pozisyonu için. belki merkez santrforun yedeğinde düşünülebilir. yine de azıcık sabretmek gerekir.
  • ilginç bir şekilde top ayağına geldiği an aldığı tüm kararlar yanlış. istisnasız her kararı yanlış amk. hayatımda ilk defa böyle bir topçu görüyorum. bıraktım maçı muçu, topun ona doğru gelme ihtimali doğduğu an sadece onu izliyorum artık. yanardağ patlaması gibi, göktaşı yağmuru gibi, kuzey ışıkları gibi aklımı alıyor ibne.
  • gayet iyi topçudur, bugün de iyi oynamıştır. ekşiciler zaten genel olarak futbolun f'sinden anlamayan tiplerden oluşur yorumları görünce şaşırmadım.
  • g. rodrigues bundan çok daha faydalıydı.
  • sosa oyun kurarken sağa sık sık deplase oluyor ve sağ kanattaki oyuncuyu kullanıyor. mücadelesini beğensem de valencia böyle bir durumda uygun oyuncu değil. bugün sağda ferdi veya pelkas olsa o alışverişler ve oyun kurulumu daha kolay olurdu.
    her topa bir şekilde -faullü de olsa- dokunuyor. mücadeleci bir 2. forvet rolüyle oynaması daha doğru görünüyor. perotti, pelkas ve ferdi'nin takıma tam olarak katılmasıyla muhtemelen yedek kulübesine yolu görünür.
  • mücadeleden kaçan bir oyun tarzı var, bu ligde fiziksel mücadeleden kaçarak hiçbir şey başarmazsınız, yani kabaca alternatifin çok fazla ennercim ya fiziki mücadeleden kaçmayıp top oynayacaksın ya da kenarda oturup somurtacaksın ortası yok.
1 entry daha