şükela:  tümü | bugün
 • kiz kardesini mafya kaciran, sakatlik numarasiyla oyundan cikip polisten kacan, fb macina yetismek icin milli mactan erken cikip macin bitimini beklemeden oyundan cikarak ucaga giden goat, öz abim. antwerp macini da esi kacak yayindan izlerken story atmis. adamin icinde resmen bir tr simulasyonu yatiyor.
 • dört gün önceki antwerp maçında ceza sahasındaki etkili oyunuyla iki penaltı yaptırması ve iki gol atmasından sonra, 24 ekim 2021 fenerbahçe alanyaspor maçında bir kez daha cezalandırılarak yedek bırakılmış, son 20 dakika oyuna alınıp çizgiye mahkum edilip ceza sahasından uzak tutulmuştur.

  komedi lan. en iyi adamını falan oynatmıyorsun, sanki alternatifi messi, ronaldo.

  ali'nin çiftliğinde sıradan bir gün.
 • sakatligi, sikintisi olmadikca surekli 11 oynamasi gereken zipir forvet

  serdar ile birlikte oynarsa fenerbahcenin nihayet gol atma kisirligindan kurtulacagi asikar. yalniz 3. fofansif oyuncu mesut olmayacak. mumkunse yedekte de olmasin
 • 3-4-3'ün sağ kanat bek rolünü kadroda en iyi yapabilecek oyuncu.
 • 71. dakikasında girdiği alanyaspor maçının 82. dakikasından başlayıp (yani oyuna gireli daha 10 dk anca olmuşken) 2-3 dakika süren bölümde göze fazlasıyla çarpan gamsızlığıyla novak'ın cılkını çıkaran futbolcu.

  - bahsetmek istediğim bölüm şuradan başlıyor: görsel

  alanyaspor kendi solundan uzun topla sağına dönüyor, sağ bek juanfran'ı kovalaması gereken valencia ilk markajını yapıyor, ama juanfran topu tek pasla candeias'a aktarıyor ve hemen ileriye koşusunu atıyor, bu sırada novak candeias'a koştuğu için ilerde kalıyor, juanfran boş alanda topla buluşuyor, candeias da ileriye koşusunu atıyor ve sol beke açılmak zorunda kalan szalai ile 2'ye 1 kalıyorlar, novak iç koridoru kapatmak için geriye koşarken juanfran içeriye pasını atıyor. tüm bunlar olurken valencia duruyor.

  - o pozisyonda seken topu tekrar alanya alıyor ve kendi solundan orta açtıkları pozisyona dönüşüyor: görsel

  ortayı szalai karşılıyor, havaya seken topa novak zıplıyor, fb'nin soluna seken topu szalai uzaklaştırıyor, o top juanfran'a geliyor, juanfran'ı valencia karşılıyor ama juanfran yine tek topla candeias'a bırakıyor ve koşusunu atıyor, bu sırada solda kalan szalai mecburen candeias'ı takibe alıyor ama candeias yine bir önceki pozisyonun aynısı şekilde bir pasla juanfran'ı kaçırıyor, szalai'nin terkettiği yeri tutmak için ceza sahasında olan novak sol kanada zar zor yetişip müdahalesini yapıyor, çünkü valencia juanfran'ın pası verir vermez attığı koşuyu takip etmeyip durdu yine.

  - taca çıkan topun devamı: görsel

  juanfran tacı efkan'a atıyor, valencia'nın tuttuğu efkan tekrar juanfran'a oynayıp verkaca giriyor ve bomboş ortasını açıyor, çünkü valencia efkan'ı takibi de çoktan bıraktı.

  - açılan ortadan sonra seken topu yine alanyaspor alıyor ve oyunu kuruyor, novak'ın arkasına sarkılmak istenen pası novak canhıraş şekilde kesip taca çeliyor: görsel

  - o tacın devamı: görsel

  juanfran tacı novak'ın arkasına sarkan candeias'a atıyor, candeias'ın ortasını szalai karşılıyor ve crespo'ya veriyor, crespo topu çizgiye sürdükten sonra kaybediyor ve alanya oyuncuları o kanatta hemen kalabalık yaratıp topa sahip oluyorlar ve çizgideki candeias'a oynuyorlar, candeias'ı karşılayan novak olurken, ortasını bozmaya çalışan kişi yakınındaki valencia değil de daha uzaktan koşup gelmeye çalışan crespo olunca, pozisyon güzel orta + diedhiou'nun güzel vuruşuna dönüşüyor ve gol kılpayı kaçıyor.

  uzun lafın kısası, bir hücumcu takımına ısrarla gol yedirmeye çalışsa bunları yapardı zaten, valencia birbirinin aynısı pozisyonların doğduğu o kesintisiz 2-3 dk süre boyunca yapmadığı savunma ile birincide olmadı, ikincide olmadı, üç dört derken sonunda yedirecekti o golü.
 • peşinen söveceğim fenerbahçe'nin patlayıcı gücü.

  vurcağın topa, yapacağın bencilliğe...
 • eldeki veriler:
  1- gole ihtiyacın var
  2- devamlılığı olan oyuncu
  3- alernatifi nazım

  eldeki verilerle sağ kanat bekte denenmesi gereken futbolcu.
 • o nasıl röveşataydı öyle! gol olsa yılın golü olacaktı.
 • bu lige çok fazla olan futbolcu. zaten neden geldiğini de anlamadım.
 • büyük futbolcu. ekvador'un drogba'sı. reyiz. the goat.