• "erkan enaktarlar goltuğun altında galık beni ara" cümlesini akıllara getiren uzaktan eğitimle iştigal eden şirket.
  • bazı üniversiteler uzaktan eğitim için bu ürünü kullanıyorlar.
    kullanışlılıktan uzak, sınavları görüntülemek için on yere tıklamanızı gerektiren, yarısı eksik hissi uyandıran uygulama.
    lazım olduğu zamanlarda da erişilememesiyle ünlü.
  • iş görüşmesi sonrasında mülakat yaptıkları kişiye olumlu/olumsuz geri dönüş yapmayan şirket. görüşmede gerek sordukları sorularla, gerek şirketle ilgili verdikleri bilgilerle bu konuda profesyonel oldukları intibasını uyandırmışlardı oysaki.
  • uzaktan eğitim şeysinde eğitim dökümanına zoom yaptırmayan program. okuyacağım diye kör oluyorsunuz. burayı okuyorsanız bir çare buluverin bi zahmet.
  • probil in iştiraki, tüm işi uzaktan eğitim olan (bkz: e-learning) firma.
  • sistemsel sorunları çözmede yeterince hızlı olmayan firma. canlı ders arşivinde powerpoint ya da pdf içeriği görünmüyor. çok önemli olan vizeler bitti, sorun hala düzeltilmiş değil. bir de bu altyapıyı kullanan üniversitelerin öğrencisiyseniz tartışma gruplarına mesaj atanların profillerini, ders işlemleri altında dersin öğrencileri bölümündeki tc kimlik numaralarını kontrol edin. o bilgiler kabak gibi meydanda olabilir.
  • türkiye'de e-learning alanında söz sahibi olan firma. biri odtü- teknokent biri istanbul olmak üzere iki ofisi mevcuttur.
  • 4 yıl boyunca güzel bir ortamda çalışma fırsatı bulduğum, uzaktan eğitim alanında yazılım ve içerik ürünleri geliştiren türkiye'nin lider firmasıdır.
    birçok üniversite, holding, şirket ürünlerini kullanmakta olup bir milyon kişiden fazla insana uzaktan eğitim imkânı sağlamaktadır.
    microsoft ile acik akademi üzerinden yazılım eğitimlerini http://www.acikakademi.com/ , örave-kampüs http://ekampus.orav.org.tr/ üzerinden öğretmenlerin eğitimine sosyal sorumluluk projesi ile destek vermektedir.
    netaşın probili satın almasından sonra kendi ayakları üzerinde devam etmektedir.
  • enocta eğitim platformu güncel kullanıcı kılavuzu aramaktayım. döküman olarak elinde olup paylaşmak isteyenin bir mesaj uzağındayım.
hesabın var mı? giriş yap