şükela:  tümü | bugün
  • yakında lansmanı yapılacak bir finansbank projesi. ilginç olacak.
  • türkiye'de ilk kez finansbank tarafından sunulacak yeni bir bankacılık anlayışı. galiba bu kez gerçekten ilginç olacak.
  • havale ücreti, eft ücreti, hesap işletim ücreti olmayan ama anladığım kadarıyla şubenizin de olmadığı yepyeni bir bankacılık. benim gibi boku püsürü internetten yapan ama eft ve hesap işletim ücretlerine ölümüne sinir olanlar için çogzel düşünülmüş bir şey.

ek: fatura ödemeleri de ücretsizmiş. atm'lerden para çekmek mümkün ancak yatırmak şimdilik değilmiş -ileride olacakmış-.
  • akbank direkt gibi bir şey.
  • değişik bir proje. denenmeli. müşteri gizliliği konusunda çok hassaslar.

edited: ufak bir yanlış anlaşılma düzeltildi. enpara ekibine ilgi ve alakaları için teşekkürler.
  • bugun formlarini doldurup basvurdugum proje. hem islem ucretleri konusu hemde icimdeki husnu ozyegin sempatisi (hala azinlik hissesi var) daha ilk gununden basvurmama sebep oldu. hadi bakalim hayirlisi artik..
  • tv'de dönen reklamları hoşuma gidince girip bakayım dediğim site.

akbank direkt'ten oldukça farklı bir izlenim verdi. direktin başvuru formu 40 sayfa iken 4 sayfalık formu 2 dakikada doldurup müşteri olabildim. vadeli hesap faizleri piyasanın üzerinde gözüküyor, masraf ve komisyon olmaması ise çok şukela.
  • eğer gerçekten vaad ettikleri hizmetleri bu şekilde vermeye devam edeceklerse benim için biçilmiş kaftan. arada bir kullandığım banka hesabım için her altı ayda bir 50 tl bayılmaktan bıktım. her naneyi benim gibi internetten alıp satıyorsanız, bu hesap ilaç gibi gelecek. ama her ne kadar finansbank gibi bir banka devi olsada kıllandım ve sözleşmeyi dikkatlice okuyup öyle müşteri başvurusu yapacağım. inşallah hayırlı olur.
  • linki yok mu diye üşenenler için adresi şudur: https://www.finansbank.enpara.com/
  • konsept ilgi çekici olsa bile finansbank'ın bir hizmeti olduğu için uzak durulması gerekir.