şükela:  tümü | bugün
4575 entry daha
 • qr kod ile para çekme ve yatırma işlemi ışık hızında olan şubesiz bankacılık.

  bu saatten sonra atmde kart kullanmayın arkadaşlar. kopyalanma riski vs. uğraşılmaz mis gibi qr kod var artık.

  tişikkirlir sipirmin :)*
 • bunların sözlük ekibi bana ulaşsın.
  o kadar zamandır bekliyorum kredi kartlarını insan bi atma ziya al sana kart der.
  ayıptır yahuu kan emici garanti bankasına gidip kart almamak için enpara'yı bekliyorum ama karaborsa gibi kredi kartları
 • dün kredi kartı için ben de aradım şu anda ortalama 5000 kişiye sadece deneme icin kredi karti basvurusu alınıyormuş sonrasında o kredi kartlarıyla devam edilecekmiş.

  yıl sonuna kadar kredi kartı çıkacakmış yani. isterseniz deneme grubuna dahil olmak, arayıp söyleyebiliyorsunuz. bir 5000 kişiye daha yollanacakmış. ben öyle yaptım henuz haber gelmedi gerçi. hadi bakalim.
 • bugün itibariyle takdir ettğim banka. eft ücreti almadığından değil, kredi kartı istemiyorum dediğimde diretmeden peki diyen banka. diğer bankalar gibi zorla kart hesabı açıp soymaya çalışmadığı için.

  bir insan işletme sahibi diye, ona zorla kart çıkartmak nedir?
 • havale/eft, fatura ödeme, kredi kartı borcu ödeme, agucuk gugucuk ödemeler için ekstra ücret almayan şirin mi şirin, daimi olarak hayat ortağım banka. her ay cep şubesinden en az 3 fatura ödeyen şahsımı yaklaşık olarak 10-12 tl masraftan kurtarmaktadır kendisi. şahsen onlarla sırf bunun için çalışıyorum desem yeridir ama verirlerse de bir kredi kartı... hayır demem tabii ki.
 • her bankanın yaptığı qr kod uygulamasını çok önemli bir işmiş gibi sözlükte reklamını yaptıran kuruluştur, bağlı olduğu finansbank atm yokluğundan dolayı para çekmek için tünelden elmadağ a kadar yürütür, sonra ana paranızı alır hesapta 300 500 tl bırakıp başka bankaya geçersiniz.
 • cumartesi günü yapılan başvuruyu salı günü kart teslim etmek suretiyle tamamlayan işinin ehli oluşum.

  kredi kartı ürünlerini denemeden olmaz tabii. erken deneme grubuna katılmak adına sözlük ekibi gibi bir şeyleri varsa; bu entry bazı afrika ülkelerinde kar suyu anlamına gelebilir.
 • kredi kartini denemek isterim ama pilot isi falan sikinti olmus. o kadar altyapi hazirladilar sonucta direkt ver git iste niye ugrasiyorsan.

  memnun oldugumuz bankacilik hizmeti.
 • hayatımda müşteri temsilcisini sevdigim iki sirketten birisi. birisi paypal, digeri enpara. musteri temsilcileri cok farkli, enpara çok resmi ve güler yüzlü konuşurken (güler yüzlü konuşmak nasıl oluyor bilmiyorum ama konuşurken gülümsedigini anliyorum), paypal'ın müşteri hizmetleri böyle sanki 40 yillik arkadasim gibi konusuyordu. adama o rahatlikla hocam falan dedim kendiside hocam demeye basladi. keske kapanmasaydi amk.
 • kredi kartını deneme şerefine erişemediğim oluşum.

  hemen eşimin enpara hesabındaki 300 milyar doları rakiplerine aktarıyorum. batırıcam sizi.
27 entry daha