şükela:  tümü | bugün
5015 entry daha
  • gün içinde kaç kez döviz alış satışı yapabileceğinize dair sınır olan banka.
    tam saymadım ama 8-10 gibi bir sınır var.
    daha fazla alış-satış yaparsanız web serverin vidaları eskiyor gerekçesi ile izin vermiyor.
  • izmir adnan menderes havalimanında atmsi olmayan ve üzen bankacılık. kalbim çok kırıldı, parasız kaldım.
  • ayda belli sayıda her atm den 1000 tl altı para masrafsız çekilebildiği için izmir adnan meneres havalimanında da atm si olan bankacılık...

tek sorun vadeliyi görmüyor diğer banka atm leri.. vadeliden vadesize virman yapıyorum cepten ve hoop istediğim atm den çekiyorum...

4 yıldır kullanıyorum ve sadece 5 kez falan gereksinim duydum.. ama süper işe yaradı masrafsızcana...
  • bu aralar sıkça dolandırıcıların hedefi olmuş internet bankacılığı. enpara.com kullanıcısıyım; dolayısıyla kampanyalardan haberdarım.

ancak bu sıralar gerek facebook’da, gerek instagram’da dolandırma amaçlı araba çekilişi ile ilgili sahte kampanyaları boy göstermekte. yanlış hatırlamıyorsam birinde mercedes, diğerinde de audi vardı. dolandırıcıların istedikleri ise ilgili bağlantıdan bilgilerinizi girmeniz tabii ki.

zaten enpara.com’dan konuyla ilgili sms geldi, diğer kullanıcılara da gelmiştir diye düşüyorum.

naçizane uyarayım istedim ben de, artık çoğu insanda akıllı telefon var. en iyisinin mobil uygulamaları kullanmak olduğunu düşünüyorum.
  • facebook dolandırıcılığında ciddi sıkıntılara gebe. hiç öyle saçma sapan dolandırıcılık işlerine kanmazdım ama enparaya olan gereksiz gönül bağımdan olsa gerek çekiliş için facebook'taki sahte giriş sitesinden bilgilerimi girerek girdim. sonrası anlık bir aydınlanma ile napıyorum ulan ben deyip site adresine baktım ve hemen şifremi değiştirdim. ama t.c kimlik numaram ve genel olarak çoğu bankalardaki benzer kombinasyonlu şifremi adamlara teslim etmiş oldum. bu konuda bankanın nasıl bir önlem alması gerekiyor bilmiyorum. müşterilerini bilgilendirmek dışında benim aklıma bir şey gelmiyor ve onu da sağolsun yaptılar. facebook bu tarz dolandırıcılık işlerine direkt olarak göz kapatıyor.