şükela:  tümü | bugün
6444 entry daha
  • faiz oranlari yukselten ama gunluk faizde ceptetebin 4 puan altinda kalan banka.
  • ayın en paralısı olana bundan sonra yüzde 2 extra faiz verecektir. böylelikle günlük faiz oranı yüzde 20 olmuştur.
  • enparayla olan birlikteliğimiz dün itibariyle son buldu nedenleri;
    1. faiz arttırımından yaklaşık yarım saat önce dolar/tl makas aralığını kurnazlık yapıp 30 kuruşa çıkardı , ekrana bakmaktan başa bir şey yapamadık.
    2. günlük döviz alım-satım sayısını düşürdü , yine kullanıcılarını mağdur etti.
    3. diğer bankaların faiz oranlarının çok çok gerisinde kaldı , hele ki günlük faiz(%20+2) ile aylık faiz(%22,5) arasındaki fark çok can sıkıcı , ing bankasında bu fark yok, artı olarak günlük faizden(%23+2) kazandığınız tutar aylık faize tekabül ediyor. neden durduk yere da az para girsin ki cebime ey enpara???
    4. zamanında 0,35 kuruşluk dolar-tl makasıyla müşteri toplayıp, normal zamanda 0,65'e çekip , şu kur oynaklığında da yaklaşık 8 kuruşluk bir makasla alım-satım aralığı bulunmakta , ing'de bu makas 3 kuruş şu an!
    5. kur oynamalarında ve bir ara dünya ülkelerinin katarla ilgili sorun yaşadığı anlarda aplikasyonun error vermesi beni her zaman düşündürmüştür , zamanı gelince bir anda kapanırsa ne yapacağız diye ( devlet koruması vs. biliyorum bunları). muhattap bulamama düşüncesi beni her zaman içten içe kemiren bir hastalık gibi.
    6. debit kartında temazsız özelliği yok ing'ninkisinde var!
    ing virali değilim yanlış anlamayın ,ama olanı söylüyorum. hoşçakal enpara..
  • 5000 tl' cik borcum olan oluşumdur.