şükela:  tümü | bugün
4921 entry daha
 • sözlük'te eleştirenlerin yer yer çarpıldığı yer yer taş olduğu qnb finansbank girişimi.
 • yiğidi öldür hakkını yeme. yeni kampanyalar mutlaka gelecektir. ayın enparalısı olmanız halinde online ödeme ile yaptığınız yemek harcamanızın yüzde 25'i tarafınıza ayın 7'sinde iade edilir. 2 ocak'ta iade edilmez. kampanya 31 aralık'ta son bulmayıp devam etseydi iyi olurdu o ayrı *
 • şu hayattaki nadir güzel hizmetlerden biridir. ruhu fakirler kampanya yapmadığı için kalitesinin düştüğünü söylüyor. iyi de adamların verdiği hizmet "indirim" değil. nitekim indirim bir hizmet değildir. adamlar bankacılık hizmeti veriyor. üstelik sıfır masraf ile.

  enpara'ya laf eden gitsin diğer bankalardan fatura ödemeyi denesin. 100 lira üstü faturanıza +5 lira da banka koyunca anlarsınız enpara'nın değerini.
 • sovyet rusya döneminde kullanılan atmleri ve yavaş çalışan finansbank çalışanları olduğu sürece, istediği kadar yenilikçi olsun yine de eksik kalacak banka yöntemi. 2 gün önce atmde para sıkıştı hala ortada para yok. yapı kredi'nin insanlıktan uzak bir atmsinde 'kendi hatamla' unuttuğum para ertesi sabah yatmıştı. şubenin yıllar öncesinden kalma atmsinde sıkışan paranın, 2017'de hesaba geçmesi bu kadar uzun sürmemeli. kredi kartı ödeme günümü kaçırdım.

  edit: para eksik yattı. efsane enpara bu muydu gençler?
 • ne faiz ne kampanya ne başka önemsiz bir şey, bence de en büyük eksiklikleri ziraat bankası atmleri teknolojisindeki atmleridir. bir finansbank atmsine yaklaşırken aklımdan geçen tek şey "şimdi bu atm ya tamamen bozuk ya da para yatırılamayacak bozuklukta olacak ve ben gene sinir krizi geçireceğim" oluyor. hakikaten öyle ama, çalışır bir atm görünce keyfim yerine geliyor.

  cepteteb'le karşılaştırıp duruyoruz ya, cepteteb'in daha iyi olmasına en büyük sebep teb'in tek seferde parayı sayabilen harika atmleri.
 • atatürk havalimanı dış hatlar terminalindeki atm'si döviz çekim işlemine müsade etmeyen bankamsı şey.

  bu saçmalıkları artık bardağı taşıran son damlaları olduğundan bu hafta tüm ilişiğimi kesip, cepteteb'e geçiş yapıyorum.

  29.12.2017 günü aradığım müşteri temsilcisi bayan ahl iç hat geliş ve dış hat geliş terminallerinden sorunsuzca döviz çekebileceğimi belirtmiş, kendisine yurt dışına çıktığımı, üzerimde nakit döviz olmadığını, bu nedenle atm'den çekim yapamazsam çok mağdur olacağımı bir kez daha kontrol etmesini rica etmiş olmama ve hiç bir sorun yaşamadan çekebilirsiniz demiş olmasına rağmen tabi ki atm'den döviz çekimi mümkün olmadı.

  havaalanı gibi bir yerde, döviz çekimi yapamayacaksam ben ne yapayım? tl çekip, başkaca bir şekilde dövize çevirdim, dünyalar kadar da komisyon yatırdım.

  tabi şikayet kaydımı oluşturdum, ama nerede. ne dönen var, ne arayan ne soran.
  çok gözümden düştün be enpara

  tanım: havaalanı atm'leri döviz vermeyen banka.
 • cepteteb ve muadillerini bugatti veyron'un hacı murat'ı tokatlaması gibi ters düz eden banka.

  sinemia kampanyasını da uzatmışlar. e artık boynuma dola enpara. *
 • bankacilik ve hizmet olarak iyidir ama atm konusunda cidden kotudur. istanbul'un orta yerinde tum bankalar varken finansbank atm'si yoktur, varsa da para yoktur, doviz alan ve yatirilan atm sayisi zaten kisitliyken onlar da stabil hizmet vermez.

  bu konuda finansbank'a bagimli olmalari talihsizlik cidden. zaten o yuzden surekli "baska bankadan para cekimi bedava" diye kampanya yapmak zorunda kaliyorlar.
 • çok fazla avantajı var ama bazı konularda belli başlı sorunları var.

  1-) kredi oranları çok yüksek. faizleri de günlük faiz hariç düşük.
  2-) dolar ve euro dışında döviz kurları yok.
  3-) vadesiz-birikim hesabı saçmalık. isteyen ortak kullansın yahu.
  4-) malum atm sıkıntısı.
  5-) otomatik ödeme talimatı sadece vadesiz hesap için yapılabiliyor.
  6-) borsadan alım yapılamıyor.

  cepteteb bu konularda enpara'dan üstün baya. cepteteb de kredi kartına aidat istediği için gözümden düşüyor.

  genel olarak ikisini de kullansam da eksikleri var. klasik bankacılıktan her türlü üstünler, orası ayrı.
 • bana 2.200 tl’lik kredi kartını öngörmüş bankacılık. yedek kart olarak kullanacağım zaten, yollayın gelsin dedim.
74 entry daha