5712 entry daha
  • her şey iyi hoş da vadeli hesap faiz oranları çok düştü, hiçbir ayrıcalığı kalmadı. aslında geçen ay geçecektim ing’ye ama fırsat bulamadım ancak bu ay kesin kararlıyım geçiyorum. hoşgeldin faiziyle birlikte güzel oran veriyorlar. valla bundan sonra üşenmeyeceğim, hiçbiri babamın oğlu değil, iyi oran verene çat diye geçeceğim.
  • şu an bu başlığı okuduğumda bile içimden repliği geçti enparanoktakombankadangüzeli:)
  • eski cazibesini yitirmiş, düşük faiz oranlı, enpara.com bankadan çirkini!
  • tek bir tutul(n)acak dalı kaldı, onu da reklam yapmışlar zaten. (bkz: eft havale ücreti yok)
  • bu faiz oranları ile mevduat müşterilerini kaybetmeye mahkumdur. beni de dün itbarıyla e-turuncu'ya gitmeye mecbur bırakmıştır. kredi kartı avantajları sürdüğü için kredi kartı kullanımı açısından şu anda bir sorun yok.
  • faiz haram haram
  • bir ay sonra 3 yılımız dolacak olan, "enparanoktakombankadangüzeli" bankadır..

müşteri temsilcisine ennn fazla 55 saniyede bağlandığım (sadece 2 kere falan uzun sürmüştür), işlemlerinden ücret almayan, kullanımı rahat mobil uygulaması olan bankadır. parayla yaptıracakları reklamı, müşteri memnuniyeti ile doğal yoldan yaptırabilmektedir gördüğünüz gibi..

kampanyaları ile kitaplar mı almadım, çoğu restoranda geçerli 50 tl indirimiyle yemek mi yemedim, spotify veya playstore %50 indirimli alışverişleri mi yapmadım daha neler neler... bi ara referans olmanız durumunda (bkz: açev) bağışı yapıyorlardı çok hoştu..

daha sayabilirim ama son olarak eğer buraya bakıyorsanız; mobil uygulamada kredi kartı dönem harcamalarını görebildiğimiz ekran daha rahat ulaşılabilir olabilir.. bir de en hızlı işlemler sayfası çok bekletiyor ama o da bütün faturaları ayrı ayrı kurumlardan güncellemesinden dolayı olabilir..
  • eski güzelliğini ''ayın enparalısı'' olayını getirdiklerinde kaybetmişlerdi aslında. bu uygulamayı getirip, alışveriş kanallarındaki avantajlarını kısıtladıkları zaman aktif kullanımıma son vermiştim.
    bir zaman sonra para biriktirmek için geri döndüm ancak şimdi de vadeli hesap faiz oranlarını kuşa çevirdikleri için yine kendilerini terkediyorum.

bir de şu doğum günü hediyeleri hiç inandırıcı gelmiyor bana, ne bir evrak görüntüsü var ne de bir şey. geçen sene de aynı videoyu göndermişlerdi.
  • faiz oranlarını şu an türk bankalarına para yatırmayı tercih etmediğim için almıyorum. sağolsun kuyumcu / kasamın verdiği faiz şu an için iyi, ha keza bankaya 30 günlüğüne o parayı koyup bağlayamam. anında çekince faizim bozulacak... manası yok.

lakin işlem ve müşteri hizmetleri hızı tartışılmaz ötesi fevkalade... bir tek bunun için halen daha kullanıyorum.

onun dışında ayın enparalısıymış, tarakmış kürekmiş benim böyle antin kuntinliklere ihtiyacım zaten yok.

derdi pratiklik ve kolaylık olan için 10 numaradır. ha faizdir, avantajdır vs... onları takip edenler için handikapı varsa bilemeyeceğim.

edit: yurdumun sıradan insanlarına yanıt verelim. bizim 35 yıldır kasamız kendisidir. ülke batar, bankalar batar bu adam batmaz. ayrıca kendisiyle paradan öte bağlarımız vardır ki bu gibi güvence başka türlü zaten karşılıklı tesis edilmez. yunanistan'da ve türkiye de ayrı ayrı iş, dostluk, can bağımız var. param cebimde iken bile bu adamda olduğu kadar güvenli değil!
    maaşlı, beyaz yaka, oturmaktan götü çürümüş sözlük yazarlarının anlayacağı bir şey de değil bu. siz bir insanla bu tür ilişkiler kurabilecek özgüvene dahi sahip olamadan yaşıyorsunuz. anlamamanız normal.

edit 2: lan bu seferde beyaz yakalar mesaja yığıldı! bu konuda abuk subuk eleştiri yapanlarda tespit ettiğim ortak noktadır beyaz yaka. soruyorum ne işle meşgulsun ıvır zıvır vs.. vs.. hepsi beyaz yaka...

derdim beyaz yakaya atar değil, bu gibi ilişkilerin dinamiklerini-reflekslerini hayal dahi edemeyen maaşlı köle, kubik canlısı yaratıklar. her beyaz yaka üstüne alınmasın...
  • qnb finansbank'ın iştirakidir, katar sermayesinden uzak durmam gerektiği yönünde prensibim vardır, o yüzden istediği kadar kampanya yapsın yine de dönüp yüzüne bakmayacağım. araplara para kazandırmayacağım.
5350 entry daha
hesabın var mı? giriş yap