şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
6590 entry daha
  • her şey iyi hoş da vadeli hesap faiz oranları çok düştü, hiçbir ayrıcalığı kalmadı. aslında geçen ay geçecektim ing’ye ama fırsat bulamadım ancak bu ay kesin kararlıyım geçiyorum. hoşgeldin faiziyle birlikte güzel oran veriyorlar. valla bundan sonra üşenmeyeceğim, hiçbiri babamın oğlu değil, iyi oran verene çat diye geçeceğim.
  • şu an bu başlığı okuduğumda bile içimden repliği geçti enparanoktakombankadangüzeli:)
  • eski cazibesini yitirmiş, düşük faiz oranlı, enpara.com bankadan çirkini!
  • tek bir tutul(n)acak dalı kaldı, onu da reklam yapmışlar zaten. (bkz: eft havale ücreti yok)
  • bu faiz oranları ile mevduat müşterilerini kaybetmeye mahkumdur. beni de dün itbarıyla e-turuncu'ya gitmeye mecbur bırakmıştır. kredi kartı avantajları sürdüğü için kredi kartı kullanımı açısından şu anda bir sorun yok.
  • doğum günümü bu sene de güzel bir şekilde kutlayan şubesiz banka. yedikule hayvan barınağı'na adıma bağışta bulunmuşlar. emeği geçenleri tebrik ediyorum.
  • faiz oranları kuşa döndü, yolları ayırmamız yakındır.
  • eski güzelliğini ''ayın enparalısı'' olayını getirdiklerinde kaybetmişlerdi aslında. bu uygulamayı getirip, alışveriş kanallarındaki avantajlarını kısıtladıkları zaman aktif kullanımıma son vermiştim.
    bir zaman sonra para biriktirmek için geri döndüm ancak şimdi de vadeli hesap faiz oranlarını kuşa çevirdikleri için yine kendilerini terkediyorum.

bir de şu doğum günü hediyeleri hiç inandırıcı gelmiyor bana, ne bir evrak görüntüsü var ne de bir şey. geçen sene de aynı videoyu göndermişlerdi.
  • bir kartı 3 haftada getirirler
  • geçen hafta başı itibariyle iyi ki bizimlesiniz faizi ile tl'ye %24,5, dolara %4,25 faiz veren bankadır. dh ölücüleri bile pazarlıkla %22'lerde faiz alırken bu oran gayet iyiydi bence.

cuma günü itibariyle %1 düşürdüler faizleri, bunu da belirtelim. fakat yine de iyi oran.
91 entry daha