6351 entry daha
  • 3 atm uygulaması çok güzel olmuş.teb deniz bank ve finansbank atmlerini kullanabiliyoruz artık. adamsın en para.
  • geçen gün müşterisi olmaya başladığım bankasız şey. (tam tanımlayamıyorum)

internetten başvuru yapıyorsunuz. birkaç gün sonra adamlar evinize kadar gelip kartı teslim ediyorlar. benim oturduğum şehirde merkezleri yok sanırım. benim müşteri temsilcim bursa'dan geldi. adam sabahın köründe kalktı geldi valla helal olsun. marka imajını da önemseyen bir kurum. o sabahın köründe ben zorla uyanmışken, adam jilet gibi geldi. tertemiz şekilde anlattı enpara'yı, laf kalabalığı yapmadan. sözleşmeyi okumamıza fırsat tanımadan hemen imza almaya da çalışmadı. baya okudum tüm sözleşmeyi. oflamadan puflamadan bekledi. zaten iki sayfa toplamda. gerekli yerlere imza atıldı. uygulamayı da yükledik. valla ben şu anlık baya memnunum. ileride bozulur mu bilemem. ama mevcut durumda piyasadaki diğer bankalara 1500 basar.
  • ciddi ciddi benim de altın hesabımı kapatmayı düşündüğüm şubesiz bankacılık şeysi kur farkları gereğinden fazla açık birde şu kartlarının alışveriş yaparken durduk yere bankanızı arayın olayı iyice kabak tadı vermeye başladı. arz ederim.
  • ayın enparalı uygulaması ile netflix ve spotify da %50 indirim uyguluyordu. şimdi ise en az iki fatura talimatı talep ediyorlar. ey enpara, benim seni kullanmamın tek sebebi netflix ve spotify dı, şimdi ise mızıkçılık yapıyorsun. bende vadem dolunca hesaplarımı taşıyacağım.
  • yıllardır bireysel olarak kullandığım, son 6-7 aydır ise şirket hesabı da açtırdığım banka. fakat geçenlerde zorla babamı ikna ettim açması için, adam bir şekilde ikna oldu, fakat başvurduğun gün arayan adamlar, 2.5 hafta geçti hala arayıp gelmediler. geçen hafta aramışlar, “aradık sizi ulaşamadık” diye, ki ne bir mesaj, ne de cevapsız aramalarda telefonları yok; bu hafta yeniden arar gün belirleriz demişler, yine tık yok. teşekkürler enpara, zaten sistemi tam anlayamamış babama beni rezil edip, kendini de adamın gözünde bitirdiğin için.
4906 entry daha
hesabın var mı? giriş yap