• çalışmayı çok istiyorum ama bir türlü fırsat bulamadım kullananlara imreniyorum ama hareket edemiyorum enteresan.com
  • kredi kartini denemek isterim ama pilot isi falan sikinti olmus. o kadar altyapi hazirladilar sonucta direkt ver git iste niye ugrasiyorsan.

memnun oldugumuz bankacilik hizmeti.
  • hayatımda müşteri temsilcisini en sevdiğim iki şirketten birisi. diğeri için; (bkz: paypal). enpara çok resmi ve güler yüzlü konuşurken (güler yüzlü konuşmak nasıl oluyor bilmiyorum ama konuşurken gülümsediğini anlıyorum *) paypal'ın müşteri hizmetleri temsilcisi sanki 40 yıllık arkadaşım gibi konuşuyor. o rahatlıkla adama "hocam" falan dedim, kendisi de hocam demeye başladı. çok babacan birine benziyordu. ulan harbi çok değişik bir deneyimdi. böyle samimi, sakallı, her şeyi bilen bir abi gibi geldi. güven veriyordu. keşke kapanmasaydı amk.
  • kredi kartını deneme şerefine erişemediğim oluşum.

hemen eşimin enpara hesabındaki 300 milyar doları rakiplerine aktarıyorum. batırıcam sizi.
  • uygulamasını indirdikten sonra 1-2 dakikalık işlem sonrası anında kredi verebilen değişik bir oluşum.
  • cagri merkezinin kolayca cozebilecegini dusundugum bir sorunu cozmedigi olusum. kisfmet.
  • kredi kartı çıkacak bildiğiniz gibi. hesap işletim ücretini onlar müşteriye ödüyormuş.
  • atm'den günlük 7.500.- tl gibi kallavi nakit çekim limiti vardır.
  • dövizin aşırı volatil olduğu günlerde; cep, internet ve telefon şubesinin aynı anda ve 1 saat süreyle çökmesi sonucu müşterilerini kakalak gibi ortada bırakan nane.

üstelik bu iş bir kez değil, sadece benim tespit ettiğim 3 farklı günde yaşandı.

herşeyinizi buraya yığmadan önce bu durumu göz önünde bulundurun derim.
  • ek kart imkanı yok.
    karta özel taksit/ artı taksit/kampanya imkanı yok.
    puan biriktirme yok.

sanki öğrencilik döneminde çıkartılan öğrenci kredi kartlarına benziyor biraz. enparadan beklenti büyük.piyasada bir worlcard etkisi, bilinirliği ve kampanya bolluğu yaratması bekleniyor ama yaratamaz gibi görünüyor. çok yeni olması nedeniyle biraz daha beklemekte fayda var gibi. sistemleri biraz daha oturduğunda bu ekipten çok daha fazlasını bekliyorum ben kendi adıma.
hesabın var mı? giriş yap