şükela:  tümü | bugün
  • çok yakında çıkacak olan enpara'ya ait kredi kartı. üstelik aidat almayıp kredi kartını düzenli kullanan müşterilerine yıllık 100 tl olmak üzere en az 2 yıl kart aidatı ödeyeceklermiş.
  • (bkz: fısıltı gazetesi) kaynak?
  • evet, var böyle bir şey. enpara çalışanları hali hazırda kullanıyor. bizzat gördüm.

yıl bitmeden halka da açılacakmış.
  • enpara.com başlığı altında enparaya giydiren, faiz düşüklüğünden yakınan, ceptetebe geçtim turuncuya geçtim yeşile geçtim diye atarlanan paragözlerin çıkar çıkmaz atlayacağı kredi kartı.

gerçekten geçtiniz mi o zaman göreceğiz. merak etmeyin tüm entryleri saklıyorum.
  • çıktığından beri müşterisiyiz seviyoruz seviliyoruz. kredi kartı çıksın tüm diğer karları kapatıp geçebiliriz kampanyalara göre.
  • sayın herbokologbey,

uzun zamandır üzerinde çalıştığımız kredi kartımızı çok yakında tüm müşterilerimizin hizmetine sunacağımız için çok heyecanlıyız! ?? bu mutlu haberi herkesle paylaşmadan önce sizlerin desteğiyle yeni süreç ve fonksiyonlarımızı son kez test etmek ve varsa eksiklerimizi tamamlamak istiyoruz. bu nedenle kredi kartımızı sizin de dahil olduğunuz kısıtlı sayıda müşterimizin kullanımına açtık.

eğer kredi kartımızı öncelikli olarak kullanıp bize geri bildirim vermek isterseniz internet veya cep şubemizde şu an için sadece size tanımlanan “kredi kartı” adımından başvurunuzu yapmanız yeterli. sizden ricamız, aklınıza takılan tüm konuları, yaşadığınız problemleri ve tüm iyileştirme önerilerinizi xxx@enpara.com adresine e-posta göndererek bizimle paylaşmanız. geri bildirimlerinizi büyük bir heyecanla bekliyoruz ??

başvurmadan önce kredi kartımızın avantajları ve özellikleriyle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

desteğiniz için şimdiden teşekkür eder, iyi günler dileriz.

enpara.com ekibi

hayatımda ilk kez pilot şeysi olacağım, çok heyecanlıı:)

yalnız şu üzdü, bir şeyler yapaydınız iyiydi:(
    enpara.com kredi kartı yapılan harcamalar üzerinden puan, uçuş mili vb. kazandırmaz.
  • güzel bir kampanya ile beklediğim.
  • yıllardır enparayı kullanıyorum.
    ota boka ücret alan diğer bankalara benzemez. mevduat faizi oranı da ortalamanın üzerindedir. bugün itibari çıkardıkları kredi kartına başvuru yaptım.
  • 4 yıldır kullanıyorum, şu ayın enparalısı goygoyu çıktığından beri var, bir fayda göremedim.

banka tabi sonuçta amaç kar maksimizasyonu da ne bir çikolata, ne bir kumbara, bari şu kredi kartına başvurup nedir ne değildir baksaydım.

neyse yani, zaten son zamanlarda kurulduğu zaman arasında fersah fersah fark var.