şükela:  tümü | bugün
37 entry daha
  • başvuru talebime 5 dakika sonra olumlu dönüş yapan şey.
    kartı da bir o kadar hızlı gönderirlerse çok mutlu olurum zira diğer kartları kapatıp yalnızca bunu kullanmak gibi bir düşünceye sahibim. severiz kendilerini, bankadan güzeli.
  • istediğim kredi kartına anında cevap verdiler. (bkz: akbank) ın axesini kapatıp ordaki bütün harcamaları bu kredi kartında yapmak istiyorum. sebebi basit kart ücretleri. hangi devirde kaldı artık kart ücreti ödemek. kart gelsin daha da akbank kullanırsam, yeter artık insanları sömürdüğünüz. önemli olan müşteri memnuniyetidir ama memnun olduğumuz bir taraf yok.
  • başvurduktan sonra, beyan ettigim gelirimin 3 katı limitli kredi kartını onaylamış bankanın ürünü. gelir gelmez garanti kredi kartımı kapattıracağım.
  • ego mastürbasyonu malzemesine dönen sanal bankacılığın beklenen ürünü. "ımmmmhhhh, bana kart verdiler, hem de xxxkbintlirası limitli", "ooo yeeah, kimilerine yasal limiti aştın diye kart vermemişler ama benim limitlerim yasal limitin çok çok üzerinde ama 10xk limitli kartımı anında gönderdiler, hatta genel müdür evime kadar getirdi kartı"

kart ulan işte kredi kartı amk. aldınız da n'oldu? harcıyorsunuz ama ödemesi mi yok? nedir olm bu artistliğiniz?
11 entry daha