şükela:  tümü | bugün
  • mobil uygulamasi gercekten cok basit olmus. basitten kastim, ara yuz kolayligi degil. genel olarak basit acele yapilmis bir uygulama. eft havale disinda adam gibi bir islem yapamiyorsunuz. sirket hesabi olarak neredeyse 1 yildir kullaniyorum ancak sirket veya ticari olarak uygulamasindan hic bir isimi gerceklestiremiyorum. hergun para akisi oluyor, en azindan para geldiginde bir bildirim yollayin onada ragziyim ama oda yok. sirket sahibi adam en para sirket hesabi uygulamasiyla vergi, fatura vs odeyemeyecek ise, yurt disina swift gerceklestiremeyecekse ne anlami kaldi diger basit hesaplardan farki ne ? sanirim yeni yilda sirket hesaplarimi tekrar garanti bankasina tasiyacagim.
  • cok kullanisli ve hayat kurtaran bir finansbank uzantisi.
    kucuk sirketlerdeki buyuk dert olan havale ve eft masrafi konusunun kapanmasi harika zaten.
    baslarda gunluk faiz 9 idi. onu da enpara ile esitlediler.
    mobil uygulamasi biraz eksik ama is goruyor.
    en buyuk dezavantaji, finansbank subelerinde trilyonluk islem bile yapsaniz enpara oldugunuz icin kazinmiyorsunuz.
    nakit bir miktar para cekeceksiniz , enpara sirketim oldugunuz icin fb subeleri 10 20 bin tl ye bile yok diyebiliyorlar.
    birde rezil durumda ve ayakta duracak hali kalmamis , dokunmatigi perisan, yatirma kismi nerdeyse her gun ariza yapan atm lerde para yatirmak zorunda kalirsaniz vay halinize...
  • gün itibariyle tüm qnb finansbank şubelerinden ucretsiz olarak para çekme ve yatırma işlemi yapılabileceğine dair mesaj göndermiş banka.
  • gün itibariyle yurt dışından hesabıma gelen doları havuzda bekletip bana bu para neden geliyor diye soran şirket , bir sıkıntı varsa vergi memurlarına haber ver , adamlar bildiğin paramı gasp etmiş durumda benden belge istiyorlar . buradan sistemde olup okuyan varsa selamları mı iletiyorum , artık bir daha nah ihracat için sizin bankanızı kullanırım ; beleş eft yapar keyfime bakarım .